Dni Białołęki 2023 – koncerty gwiazd, warsztaty i atrakcje

Dni Białołęki
Udostępnij!
5/5 (ocen: 5)

Dni Białołęki to największe święto tej części Warszawy. W tym roku wydarzenie odbywa się od 16 do 18 czerwca 2023 r. Będą to aż 3 dni zabawy, koncertów, , atrakcji, animacji i pokazów nie tylko dla mieszkańców dzielnicy Białołęka, ale i wszystkich innych chętnych.

Największe święto dzielnicy Białołęka, Dni Białołęki, odbywa się co roku w czerwcu. W 2023 r. zaplanowano trzydniowe wydarzenie z koncertami, animacjami i pokazami dla mieszkańców i warszawiaków.

Atrakcje Dni Białołęki 2023

W Parku Picassa odbędą się dwa dni koncertów. Wystąpią Kuba Badach, laureat nagrody Fryderyka, Wilki oraz młoda wokalistka Bryska, która zdobyła popularność swoim utworem „Panika”. Koncertem wieńczącym drugi dzień będzie występ Grubsona, znanego z utworu „Na szczycie”.

New Age Fitness zapewni aktywne zajęcia takie jak: joga, krav maga i zumba. Dodatkowo odbędą się zajęcia z kalisteniki, podczas których instruktorzy pokażą, jak ćwiczyć z własnym ciałem. Dla dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie, kącik zabaw i animatorzy. Można będzie wygrać karnety do klubu, sali zabaw i parku trampolin.

W strefie food trucków będzie można spróbować różnorodnych smakołyków z całego świata – Quesadille, naleśniki, churrosy czy plyndze. Z kolei Grupa Ritmo Bloco zaprezentuje muzykę brazylijską i poprowadzi warsztaty gry na bębnach.

Ostatniego dnia odbędzie się piknik rodzinny w Parku Henrykowskim, gdzie organizacje pozarządowe zaprezentują swoje działania. Będą też pokazy eksperymentalne, zabawy muzyczne, warsztaty i spektakl teatralny dla dzieci. Wieczorem Sidney Polak wystąpi na scenie.

Na zakończenie święta odbędzie się „Wieczór Komedii Improwizowanej” z udziałem grupy Ad Hoc i zespołu ImproBand. Wejściówki można odbierać bezpłatnie w kasach BOK.

Zapraszamy do świętowania i dołączcie do zabawy!

zobacz także: „Miodobranie w Skansenie” – Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
zobacz także: Atrakcje dla dzieci w Warszawie i okolicy

Dni Białołęki – Plan Wydarzenia:

16 czerwca
Park Picassa
15:00 – 22:00 – strefa foodtrucków
19:00 – Kuba Badach
20:00 – Wilki

17 czerwca
Park Picassa
10:00 – 17:00 – strefa New Age Fitness
10:00 – 22:00 – strefa foodtrucków
13:00 – 16:00 – Samba Batucada
19:00 – Bryska
20:30 – Grubson

18 czerwca
Park Henrykowski
11:00 – 18:00 – Białołęka Pożyteczna
17:00 – Sidney Polak

18 czerwca
BOK, Głębocka 66
18:00 – Wieczór komedii improwizowanej (bilety w kasie BOK)

plakat Dni Białołęki
Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top