MAJALAND WARSAW – Park Rozrywki pod Warszawą

Majaland - Park rozrywki pod Warszawą
Udostępnij!
4.9/5 (ocen: 20)

Odwiedziliśmy Majaland – park rozrywki położony w miejscowości Góraszka pod Warszawą. Jego atrakcje inspirowane są postaciami z bajek dla dzieci, m.in. Pszczółką Mają, Super Wings czy Wikingiem Wickie i Heidi. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na odwiedzających.

Majaland Warsaw zlokalizowany jest w miejscowości Góraszka, do której bardzo łatwo dostać się z każdej części Warszawy a także miast położnych we wschodniej części województwa mazowieckiego. To stosunkowo nowy park rozrywki na mapie Mazowsza, bowiem otwarty został 1 maja 2022 roku. Miejsce dedykowane jest rodzinom z dziećmi, wycieczkom szkolnym czy przedszkolnym oraz grupom zorganizowanym. Idealne dla każdego, kto chciałby poznać bliżej bajkowy świat pszczółki Mai. Mamy nadzieję, że wkrótce razem będziemy mogli udać się tu na jednodniową wycieczkę z Warszawy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno najmłodsi odwiedzający, jak i dorośli.

MAJALAND Warsaw – atrakcje parku

Park rozrywki MAJALAND podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza znajduje się na świeżym powietrzu. Druga w zadaszonym budynku, co umożliwia korzystanie z parku przez cały rok. Większość atrakcji znajdujących się w ogromnej hali nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki. Strefa zewnętrzna w całości poświęcona jest Super Wings. Na odwiedzających czeka ogromny basen z kulkami, las zabaw, plac zabaw Mai, samochodziki, szkoła latania, teatr, tratwa, żabki czy łódeczki. Oprócz tego znajdziemy tu także karuzelę dinozaurów, rollercoaster wikingów, super ślizg, totem wikingów, łodzie wikingów i wiele innych.

Na powietrzu czekają m.in.  zjeżdżalnie wodne, wodny plac zabaw, fontanna. Wszystkie atrakcje opisane są na stronie Majalandu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Młodsze dzieci, starsze a nawet dorośli. Przy wyborze atrakcji ważne jest uwzględnienie odpowiedniego wzrostu. Jeśli dzieci nie osiągnęły jeszcze wymaganego wzrostu, aby samodzielnie skorzystać z danej atrakcji, mogą to zrobić w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

W parku mieści się amfiteatr, w którym odbywają się cyklicznie pokazy trójki przyjaciół: Pszczółki Mai, Filipa oraz Gucia. W ferie zimowe park odwiedziły Smerfy, w towarzystwie których można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ponad to w MAJALAND Warsaw znajdują się punkty gastronomiczne: Restauracja Mai, Bar Wikingów, Słodka Heidi oraz WorldAircraft Snack. Jest też sklep z pamiątkami, gdzie można zakupić zabawki i gadżety z postaciami z różnych bajek: Mario, Smerfy, Bing, Świnka Peppa, i wiele innych.

MAJALAND Warsaw – ile kosztują bilety wstępu?

Bilety wstępu do parku można nabyć na miejscu w kasie oraz on-line. Jeśli zdecydujemy się na zakup biletu przez internet, nie musimy stać w kolejce do kasy. Ceny uzależnione są od wzrostu uczestników:

Bilet dla osób o wzroście poniżej 85 cm = 1 zł
Bilet dla osób o wzroście pomiędzy 85 cm – 99 cm = 49,90 zł
Bilet dla osób o wzroście powyżej 1 m = 99,90 zł.

Szczegóły dotyczące biletów wstępu znajdziecie tutaj.

Na odwiedzających czeka bardzo duży parking. Nie ma problemu aby zaparkować auto czy też autokar. Koszt parkingu wynosi 15,00 zł.

Zdecydowanie polecamy wszystkim wizytę w MAJALAND Warsaw. Cały dzień świetnej zabawy i niesamowitych wrażeń. Pamiętajcie, że jest to miejsce w którym każda grupa wiekowa znajdzie atrakcję dla siebie. Zarezerwujcie sobie jeden dzień i wybierzcie do MAJALAND Warsaw. Świetna zabawa gwarantowana.

zobacz także: JuraPark Bałtów – Bałtowski Kompleks Turystyczny i jego atrakcje
Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top