MAJALAND WARSAW – Park Rozrywki pod Warszawą

Majaland - Park rozrywki pod Warszawą
Udostępnij!
5/5 (ocen: 17)

Odwiedziliśmy Majaland – park rozrywki położony w miejscowości Góraszka pod Warszawą. Jego atrakcje inspirowane są postaciami z bajek dla dzieci, m.in. Pszczółką Mają, Super Wings czy Wikingiem Wickie i Heidi. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na odwiedzających.

Majaland Warsaw otwarty został 1 maja 2022 roku. Położony w województwie mazowieckim na terenie miejscowości Góraszka, dedykowany rodzinom z dziećmi. Jednak nie tylko. To miejsce powinni odwiedzić wszyscy Ci, którzy chcieliby zobaczyć bajkowy świat Pszczółki Mai. Park ten jest wspaniałą atrakcją także dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych. Mamy nadzieję że wkrótce razem będziemy mogli udać się tu na jednodniową wycieczkę z Warszawy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno najmłodsi odwiedzający, jak i dorośli.

Logo firmy SUERTE

Zapraszamy szkoły i grup zorganizowane na:
Wycieczki jednodniowe do parku rozrywki Majaland po Warszawą

MAJALAND Warsaw – atrakcje parku

Park rozrywki MAJALAND podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza znajduje się na świeżym powietrzu. Druga w zadaszonym budynku, co umożliwia korzystanie z atrakcji przez cały rok. Większość atrakcji znajdujących się w ogromnej hali nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki. Strefa zewnętrzna w całości poświęcona jest Super Wings. Na odwiedzających czeka ogromny basen z kulkami, las zabaw, plac zabaw Mai, samochodziki, szkoła latania, teatr, tratwa, żabki, łódeczki. Oprócz tego znajdziemy tu także karuzelę dinozaurów, rollercoaster wikingów, super ślizg, totem wikingów, łodzie wikingów i wiele innych.

Na powietrzu czekają m.in.  zjeżdżalnie wodne, wodny plac zabaw, fontanna. Wszystkie atrakcje opisane są na stronie Majalandu. Każdy  znajdzie tutaj coś dla siebie. Młodsze dzieci, starsze a nawet dorośli. Ważne jest przy wyborze atrakcji aby mieć odpowiedni wzrost. Jeśli dzieci nie są na tyle duże, aby skorzystać z danej atrakcji samodzielnie, mogą to zrobić w asyście rodzica lub opiekuna.

W parku mieści się amfiteatr. Na jego scenie odbywają się cyklicznie pokazy trójki przyjaciół: Pszczółki Mai, Filipa oraz Gucia. W ferie zimowe park odwiedziły Smerfy, które na scenie fotografowały się ze wszystkimi chętnymi.

Ponad to w MAJALAND Warsaw znajdują się punkty gastronomiczne: Restauracja Mai, Bar Wikingów, Słodka Heidi oraz WorldAircraft Snack. Jest też sklep z pamiątkami. Można zakupić tutaj zabawki i gadżety z postaciami z różnych bajek: Mario, Smerfy, Bing, Świnka Peppa, i wiele innych.

MAJALAND Warsaw – ile kosztują bilety wstępu?

Bilety wstępu do parku można zakupić na miejscu w kasie oraz on-line. Jeśli zdecydujemy się na zakup biletu przez internet, nie musimy stać w kolejce do kasy. Ceny uzależnione są od wzrostu uczestników:

Bilet dla osób o wzroście poniżej 85 cm = 1 zł
Bilet dla osób o wzroście pomiędzy 85 cm – 99 cm = 49,90 zł
Bilet dla osób o wzroście powyżej 1 m = 99,90 zł.

Szczegóły dotyczące biletów wstępu znajdziecie tutaj.

Na odwiedzających czeka bardzo duży parking. Nie ma problemu aby zaparkować auto czy też autokar. Koszt parkingu wynosi 15,00 zł.

Zdecydowanie polecamy wszystkim wizytę w MAJALAND Warsaw. Cały dzień świetnej zabawy i niesamowitych wrażeń. Pamiętajcie, że jest to miejsce w którym każda grupa wiekowa znajdzie atrakcję dla siebie. Zarezerwujcie sobie jeden dzień i wybierzcie do MAJALAND Warsaw. Świetna zabawa gwarantowana.

zobacz także: JuraPark Bałtów – Bałtowski Kompleks Turystyczny i jego atrakcje

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top