Warszawa Stadion Narodowy – Wirtualny Spacer po PGE Narodowy

Stadion Narodowy Panorama
Udostępnij!
5/5 (ocen: 38)

Stadion Narodowy (PGE Narodowy) w Warszawie to jeden z najbardziej imponujących i nowoczesnych obiektów sportowych w Polsce. Wirtualny spacer to doskonała okazja aby samemu się o tym przekonać. Zapraszamy na wycieczkę online po największym obiekcie sportowym w Polsce.

Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego w Warszawie (PGE Narodowy) oficjalnie otwarty został 29 stycznia 2012 roku. Budowa stadionu rozpoczęła się w 2008 roku w ramach przygotowań do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku. Zajmuje on tereny dawnego Stadionu Dziesięciolecia pełniącego wiele lat funkcję wielkiego targowiska (tzw. Jarmark Europa).

PGE Narodowy w Warszawie to największy stadion w Polsce, z łączną ilością miejsc 58 500. Dla porównania stadion Tauron Arena w Krakowie ma ponad dwukrotnie mniejszą liczbą miejsc – 22000. 

Będąc w Warszawie warto udać się na spacer z przewodnikiem po Stadionie PGE Narodowy i na własne oczy przekonać się jak wygląda. Więcej informacji o możliwości zwiedzania stadionu narodowego w Warszawie znajduje się na dole tekstu. Dodatkowo zapraszamy Państwa również na zwiedzanie stolicy z licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie.

Wirtualny Spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie

Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po stadionie narodowym. Podczas prezentacji będą mogli Państwo obejrzeć zdjęcia 360″ z punktów widokowych z różnych miejsc i sektorów stadionu narodowego w Warszawie. U dołu prezentacji znajduje się lista z miniaturami dostępnych widoków. Aby zmieniać poszczególny widok wystarczy kliknąć na odpowiednią miniaturę. Aby się rozglądać, należy umieścić myszkę na środku prezentacji i po wciśnięciu lewego przycisku myszki poruszać kursorem w dowolnym kierunku.

Wirtualny spacer po PGE Narodowy udostępniony jest ze strony www.ai360.pl.  

Widoki z sektorów na Stadionie PGE Narodowy

Zobacz jakie widoki oglądają turyści podczas zwiedzania stadionu narodowego. Możesz obejrzeć stadion z różnych sektorów PGE Narodowego.

Zwiedzanie Stadionu PGE Narodowy – Wirtualny spacer czy zwiedzanie z przewodnikiem?

Dla tych którzy od wirtualnych wycieczek wolą zwiedzanie w „realu” mamy dobrą informację. Właściciel hali PGE Narodowy umożliwia zwiedzanie stadionu narodowego w Warszawie z licencjonowanym przewodnikiem. Do zwiedzania dostępnych jest kilka tras podzielonych na dwie kategorie – trasy indywidualne i trasy grupowe. Dodatkowo istnieje możliwość wstępu na punkt widokowy stadionu narodowego. 

zobacz także: TAURON Arena Kraków – wideo spacer po hali
zobacz także: Wirtualny spacer po Centrum Pieniądza NBP

Stadion Narodowy Wirtualny Spacer - Widok na stadion PGE Narodowy - stadion do piłki nożnej imienia Kazimierza Górskiego w Warszawie
Zrzut ekranu z strony www.ai360.plPodobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top