Postać Monalisy z maseczką hirurgiczną
#zostanwdomu,  Warszawa

Zwiedzaj wirtualnie cz.2 – Warszawa, spacerów ciąg dalszy.

Udostępnij!

W drugiej części zestawienia #zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie, zapraszamy na kolejne wycieczki online po Warszawie oraz jej okolicy.

Dziś będziemy spacerować po Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Warszawy, Filharmonii Narodowej, Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk, Muzeum Wojska Polskiego, odwiedzimy Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej, miejsca związane z Fryderykiem Chopinem a zakończymy na przystanku Stacja Muzeum – dawnym muzeum kolejnictwa.

Wirtualne spacery po Warszawie i jej okolicy cz.2

Zapraszamy również wszystkich chętnych, na indywidualne lub grupowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem   (na żywo 😀).

Muzeum Narodowe w Warszawie

Założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych. Obecnie jedno z największych muzeów w Polsce. Gromadzi zbiory począwszy od sztuki starożytnej (egipskiej, greckiej, rzymskiej) aż do czasów współczesnych.

Muzeum Warszawy

Bardzo fajnie wykonany i wysokiej jakości wirtualny spacer po muzeum gromadzącym zbiory związane z historią Warszawy.

Filharmonia Narodowa

Na ulicy Jasnej 3 w Warszawie, znajduje się okazały budynek wybudowany w latach 1900-1901. Gmach w którym swoją siedzibę ma Filharmonia Narodowa i który dostępny jest do zwiedzania wirtualnie.

Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi

Jako popularyzator nauk o Ziemi, Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi również zaprasza do siebie na wirtualny spacer. Zbiory  zgromadzone przez muzeum liczą obecnie ponad 170tyś. obiektów. Zapraszamy do zwiedzania.

Logo firmy SUERTE

Zrzeszamy licencjonowanych przewodników miejskich z całej Polski.

Szukasz przewodnika po Warszawie?

Muzeum Wojska Polskiego

Zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich 3. muzeum prezentujące zbiory poświęcone historii wojskowości oraz historii Polski. Przed rozpoczęciem zwiedzania muzeum należy pobrać a następnie zainstalować plugin DevalVR. 

Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej

Wirtualny spacer po budynku w którym mieści się Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej. Budynek znajduje się przy ul. Koszykowej 75, na terenie centralnym uczelni.

Warszawa Chopina

Wirtualny spacer po miejscach związanych z Fryderykiem Chopinem. Odwiedzimy nie tylko stolicę, ale też miejsca w jej okolicy związane z pianistą między innym Żelazową Wolę czy kościół w Brochowie.  Wycieczka stworzona jest w technologi zdjęć wysokiej jakości w 360°.

Stacja Muzeum

Dawniej Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, z siedzibą na ulicy Towarowa 3, gromadzi tabor kolejowy, elementy infrastruktury kolejowej, a także pamiątki związane z historią kolei.

Mają Państwo ochotę na więcej:

Zwiedzaj Wirtualnie cz.1

Zwiedzaj Wirtualnie cz.3

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco: