Monalisa kwarantanna
#zostanwdomu,  Warszawa

#zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie cz.2 – Warszawa, spacerów ciąg dalszy.

Udostępnij!

W drugiej części zestawienia #zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie, zapraszamy na kolejne wycieczki online po Warszawie oraz jej okolicy.

Dziś będziemy spacerować po Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Warszawy, Filharmonii Narodowej, Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk, Muzeum Wojska Polskiego, odwiedzimy Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, miejsca związane z Fryderykiem Chopinem a zakończymy na przystanku Stacja Muzeum – dawnym muzeum kolejnictwa.

REKLAMA

Muzeum Narodowe w Warszawie – założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych. Obecnie jedno z największych muzeów w Polsce. Gromadzi zbiory począwszy od sztuki starożytnej (egipskiej, greckiej, rzymskiej) aż do czasów współczesnych.

Muzeum Warszawy – bardzo fajnie wykonany i wysokiej jakości wirtualny spacer po muzeum gromadzącym zbiory związane z historią Warszawy.

Filharmonia Narodowa – na ulicy Jasnej 3 w Warszawie, znajduje się wybudowany w latach 1900-1901 gmach w którym swoją siedzibę ma Filharmonia Narodowa.

Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi – jako popularyzator nauk o Ziemi, również zaprasza do siebie na wirtualny spacer. A same zbiory muzeum liczą obecnie ponad 170tyś. obiektów.

Logo firmy SUERTE

Zrzeszamy licencjonowanych przewodników miejskich z całej Polski.

Szukasz przewodnika po Warszawie?

Muzeum Wojska Polskiego – zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich 3. muzeum prezentujące zbiory poświęcone historii wojskowości oraz historii Polski. Przed rozpoczęciem zwiedzania muzeum należy pobrać a następnie zainstalować plugin DevalVR.

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej – wirtualny spacer po zabytkowym budynku, znajdującym się na placu Politechniki w Warszawie.

Warszawa Chopina – to wirtualny spacer po miejscach związanych z kompozytorem. Odwiedzimy nie tylko stolicę, ale też miejsca w jej okolicy związane z pianistą między innym Żelazową Wolę czy kościół w Brochowie.  Wycieczka stworzona jest w technologi zdjęć wysokiej jakości w 360°.

REKLAMA

Stacja Muzeumdawniej Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, z siedzibą na ulicy Towarowa 3, gromadzi tabor kolejowy, elementy infrastruktury kolejowej, a także pamiątki związane z historią kolei. 

A kiedy już akcja #zostanwdomu dobiegnie końca i będziemy mogli spokojnie wyjść na dwór, zapraszamy Państwa na indywidualne czy grupowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:

REKLAMA