Zwiedzaj wirtualnie cz.2 – Warszawa, spacerów ciąg dalszy.

Postać Monalisy z maseczką hirurgiczną
Udostępnij!
Oceń post

W drugiej części zestawienia #zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie, zapraszamy na kolejne wycieczki online po Warszawie oraz jej okolicy.

Dziś będziemy spacerować po Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Warszawy, Filharmonii Narodowej, Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk, Muzeum Wojska Polskiego, odwiedzimy Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej, miejsca związane z Fryderykiem Chopinem a zakończymy na przystanku Stacja Muzeum – dawnym muzeum kolejnictwa.

Zapraszamy również wszystkich chętnych, na indywidualne lub grupowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie – Założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych. Obecnie jedno z największych muzeów w Polsce. Gromadzi zbiory począwszy od sztuki starożytnej (egipskiej, greckiej, rzymskiej) aż do czasów współczesnych.

Muzeum Warszawy widok na eksponaty

Muzeum Warszawy – Bardzo fajnie wykonany i wysokiej jakości wirtualny spacer po muzeum gromadzącym zbiory związane z historią Warszawy.

Filharmonia Narodowa w Warszawie - czarno białe zdjęcie

Filharmonia Narodowa – Na ulicy Jasnej 3 w Warszawie, znajduje się okazały budynek wybudowany w latach 1900-1901. Gmach w którym swoją siedzibę ma Filharmonia Narodowa i który dostępny jest do zwiedzania wirtualnie.

Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi - widok budynków

Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi – Jako popularyzator nauk o Ziemi, Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi również zaprasza do siebie na wirtualny spacer. Zbiory  zgromadzone przez muzeum liczą obecnie ponad 170tyś. obiektów. Zapraszamy do zwiedzania.

Przewodnik po Warszawie - Logo Suerte
Muzeum Wojska Polskiego - widok na czołg

Muzeum Wojska Polskiego – Zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich 3. muzeum prezentujące zbiory poświęcone historii wojskowości oraz historii Polski. Przed rozpoczęciem zwiedzania muzeum należy pobrać a następnie zainstalować plugin DevalVR. 

Wydział Fizyki w Warszawie - fasada budynku

Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej – Wirtualny spacer po budynku w którym mieści się Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej. Budynek znajduje się przy ul. Koszykowej 75, na terenie centralnym uczelni.

Pomnik Fryderyka Chopina w Łazienkach Królewskich

Warszawa ChopinaWirtualny spacer po miejscach związanych z Fryderykiem Chopinem. Odwiedzimy nie tylko stolicę, ale też miejsca w jej okolicy związane z pianistą między innym Żelazową Wolę czy kościół w Brochowie.  Wycieczka stworzona jest w technologi zdjęć wysokiej jakości w 360°.

Stacja Muzeum - Muzeum Kolejnictwa w Warszawie - widok na zieloną lokomotywę.

Stacja Muzeum – Dawniej Muzeum Kolejnictwa w Warszawie, z siedzibą na ulicy Towarowa 3, gromadzi tabor kolejowy, elementy infrastruktury kolejowej, a także pamiątki związane z historią kolei.

Mają Państwo ochotę na więcej:

Zwiedzaj Wirtualnie cz.1
Zwiedzaj Wirtualnie cz.3

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top