Suerte Marta Suska

Usługi Przewodnickie:
Zwiedzanie Trójmiasta

Logo biura przewodnickiego Suerte

Licencjonowani Przewodnicy po Trójmieście


ms.suerte@gmail.com

Licencjonowani
Przewodnicy po Trójmieście

Usługi przewodnicie Trójmiasto


Wycieczki po Trójmieście

Logo Firmy Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps

Nasz firma świadczy usługi przewodnickie po Trójmieście. Zajmujemy się organizacją zwiedzania Trójmiasta z licencjonowanym przewodnikiem miejskim dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Świadczymy usługi przewodnickie w całej Polsce, w tym w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Piotrek J.Super Ocena
Bardzo miła pani przewodnik, zwiedzaliśmy Gdańsk i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda że mieliśmy tak mało czasu, chętnie byśmy zwiedzili całe Trójmiasto.
Tomasz K.Super Ocena
Mogę śmiało polecić firmę Suerte. Bardzo miła obsługa, wycieczka odbyła się bez problemów, super przewodnik. Dziękuję i pozdrawiam.
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Poznaj Trójmiasto - zwiedzanie grupowe i indywidualne

Zajmujemy się organizacją zwiedzania z licencjonowanym przewodnikiem miejskimi na terenie całego Trójmiasta.

Jeśli chcą Państwo zwiedzić Gdańsk, Gdynię i Sopot, czy to razem czy każde miasto z osobna. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń i wynajmij licencjonowanego lokalnego przewodnika z Trójmiasta.

Poniżej przedstawiamy poglądową ofertę naszego biura. Zawsze pomagamy w doborze odpowiedniego programu czy trasy wycieczki, ale to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Przewodnik po Trójmieście:

Oferujemy m.in.

Przewodnik po Trójmieście w języku obcym:

Zapraszamy obcokrajowców do wspólnego zwiedzania Trójmiasta. Jeśli chcą Państwo zamówić usługę przewodnicką po Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, w "nietypowym" języku obcym, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.

Oprowadzamy między innymi w językach:

Flaga Polska polskim
Flaga Wielka Brytania angielskim
Flaga Rosja rosyjskim
Flaga Niemcy niemieckim
Flaga Hiszpania hiszpańskim
Flaga Włochy włoskim
Flaga Francja francuskim
Flaga Holandia niderlandzkim
Flaga Norwegia norweskim
Flaga Japonia japońskim
Flaga Ukraina ukraińskim

Zwiedzanie Trójmiasta

Wiemy, że zwiedzenie Trójmiasta, to może być wyprawa na dłużej niż jeden dzień. Dlatego nasze biuro dostosuje plan wycieczki do posiadanego przez Państwa czasu i preferencji, a nasi przewodnicy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i pokażą miejsca nie tylko te tłumnie odwiedzane, ale również te mniej znane choć równie urokliwe.

Atrakcje Gdańsk:

Gdańsk uchodzi za najbogatsze nadbałtyckie miasto. Większość obiektów zabytkowych do zwiedzania znajduje się w starej części miasta, wzdłuż Drogi Królewskiej. Jednak nasi przewodnicy pragną zauważyć, iż Gdańsk posiada, równie urokliwe i nie mniej piękne poboczne uliczki, do których warto zajrzeć, choć na moment.

Atrakcje Gdynie:

Gdynia to ciekawe i nowoczesne miasto, z modernistyczną zabudową. Ten nadmorski kurort, co rok przyciąga tłumy turystów. Nasi przewodnicy proponują zazwyczaj, aby zwiedzanie Gdyni rozpocząć od Skweru Kościuszki. Jest to najbardziej znany plac w mieście. W jego okolicy znajduje się Akwarium Gdyńskie, Molo Południowe, Dowództwo Marynarki Wojennej i inne warte do obejrzenia atrakcje. Odbywa się tu wiele koncertów czy festiwali, w tym znany w całej Europie Open'er. To tu możemy podziwiać najpiękniejsze żaglowce, takie jak - Dar Pomorza czy Dar Młodzieży. Gdynia stanowi również ważny dla regionu, dynamicznie rozwijający się, ośrodek przemysłowy i handlowy.

Atrakcje Sopot:

Sopot to, jak sie przyjęło, miasto uzdrowisko. Wciśnięte między Gdynie a Gdańsk i usytuowane pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a plażami Zatoki Gdańskiej. O każdej porze roku jest tu, co robić. Turyści przyjeżdżają tu czy to zimą czy latem. Serce Sopotu to plac przyjaciół, a samo centrum kurortu przecina "Monciak", czyli ulica bohaterów Monte Cassino. Sopot posiada najdłuższe drewniane molo w Europie, liczące 512 m. długości.


Zastanawiasz się jak w takim natłoku miejsc, zwiedzić Trójmiasto?
Nie musisz, nasi przewodnicy przygotują dla Państwa plan wycieczki, dostosowany do Państwa potrzeb i posiadanego czasu.


Trójmiasto Usługi Przewodnickie

Wycieczki po Trójmieście

Zwiedzaj Gdańsk / Gdynie / Sopot

Oferta

Zamów Zwiedzanie Trójmiasta z Przewodnikiem

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps

Drogą telefoniczną :

Marta Suska tel:+48 664 028 900

Lub mailowo na adres: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych spacerów z naszymi przewodnikami.