Suerte Marta Suska
Usługi Przewodnickie:

Zwiedzanie Trójmiasta
Logo biura przewodnickiego Suerte

Przewodnik po Trójmieście


ms.suerte@gmail.com

Przewodnik po Trójmieście

O Nas

Usługi Przewodnickie Trójmiasto

Logo Firmy Suerte Usługi Przewodnickie, Przewodnik po Trojmiescie
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Licencjonowani Przewodnicy po Trójmieście

Zapraszamy na zwiedzanie Trójmiasta z przewodnikiem miejskim!
Szukasz przewodnika po Trójmieście? Zadzwoń i zwiedzaj Gdańsk, Gdynie i Sopot razem z nami.

Nasz firma świadczy usługi przewodnickie po Trójmieście. Zajmujemy się organizacją zwiedzania Trójmiasta z licencjonowanym przewodnikiem miejskim dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Świadczymy usługi przewodnickie w całej Polsce.

Zwiedzanie Trójmiasta

Wiemy, że zwiedzenie Trójmiasta, to może być wyprawa na dłużej niż jeden dzień. Dlatego nasze biuro dostosuje plan zwiedzania do posiadanego przez Państwa czasu i preferencji, a nasi przewodnicy chętnie podzielą się swoją wiedzą, opowiedzą ciekawostki związane z Trójmiastem i pokażą miejsca które na długo utkną w Państwa pamięci.

Atrakcje Gdynia:

Gdynia to ciekawe i nowoczesne miasto, z modernistyczną zabudową. Ten nadmorski kurort, co rok przyciąga tłumy turystów. Nasi przewodnicy proponują zazwyczaj, aby zwiedzanie Gdyni rozpocząć od Skweru Kościuszki. Jest to najbardziej znany plac w mieście. W jego okolicy znajduje się Akwarium Gdyńskie, Molo Południowe, Dowództwo Marynarki Wojennej i inne warte do obejrzenia atrakcje. Odbywa się tu wiele koncertów czy festiwali, w tym znany w całej Europie Open'er. To tu możemy podziwiać najpiękniejsze żaglowce, takie jak - Dar Pomorza czy Dar Młodzieży. Gdynia stanowi również ważny dla regionu, dynamicznie rozwijający się, ośrodek przemysłowy i handlowy.

Atrakcje Sopot:

Sopot to, jak sie przyjęło, miasto uzdrowisko. Wciśnięte między Gdynie a Gdańsk i usytuowane pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a plażami Zatoki Gdańskiej. O każdej porze roku jest tu, co robić. Turyści przyjeżdżają tu czy to zimą czy latem. Serce Sopotu to plac przyjaciół, a samo centrum kurortu przecina "Monciak", czyli ulica bohaterów Monte Cassino. Sopot posiada najdłuższe drewniane molo w Europie, liczące 512 m. długości.

Atrakcje Gdańsk

Gdańsk to wyjątkow miasto, jedno z najstarszych i najbogatszych nad Bałtykiem. Ponad 1000 letnia historia, unikalny charakter i niepowtarzalna atmosfera przyciąga do Gdańska co roku tłumy turystów.


Zastanawiasz się jak w takim natłoku miejsc, zwiedzić Trójmiasto?
Nie musisz, nasi przewodnicy przygotują dla Państwa plan wycieczki, dostosowany do Państwa potrzeb i posiadanego czasu.


Opinie z Internetu
Kasia G.Super Ocena
Jestem zachwycona obsługą biura "SUERTE"! Nasza podróż z nimi była niezapomniana, a cała organizacja była perfekcyjna. Przewodnicy okazali się nie tylko kompetentni w swojej wiedzy, ale również pełni pasji do dzielenia się historią i kulturą miejsc, które odwiedziliśmy (Warszawa, Gdańsk, Westerplatte, Gdynia)...
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Zwiedzanie Trójmiasta z przewodnikiem

Jeśli chcą Państwo zwiedzić Trójmiasto - Gdańsk, Gdynię i Sopot, czy to razem czy każde miasto z osobna, zapraszamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się organizacją zwiedzania miasta z licencjonowanym lokalnym przewodnikiem miejskim - zadzwoń i wynajmij u nas przewodnika po Trójmieście.

Zapraszamy na grupowe oraz indywidualne zwiedzanie Trójmiasta z przewodnikiem miejskim. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego pomożemy w doborze odpowiedniego programu czy trasy wycieczki. Jednakże zawsze zaznaczamy że to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Przewodnik po Trójmieście:

Oferujemy m.in.

Przewodnik po Trójmieście w języku obcym:

Zapraszamy obcokrajowców do wspólnego zwiedzania Trójmiasta. Jeśli chcą Państwo zamówić usługę przewodnicką po Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, w "nietypowym" języku obcym, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.

Oprowadzamy między innymi w językach:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

Trójmiasto - Cennik biletów wstępu

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem biletów wejść do obiektów turystycznych w Trójmieście. Z naszej strony, dowiesz się również w które dni obowjązuje wstęp wolny od opłat.

- Cennik Gdynia - Cennik Sopot - Cennik Gdańsk
Trójmiasto Usługi Przewodnickie Wycieczki po Trójmieście Zwiedzaj Gdańsk / Gdynie / Sopot