SUERTE Marta Suska
Usługi Przewodnickie:
Zwiedzanie Kraków

Logo biura przewodnickiego Suerte

Przewodnik po Krakowie


ms.suerte@gmail.com

Przewodnik po Krakowie

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem


Witamy w Krakowie!
Przewodnik po Krakowie - Usługi Przewodnickie
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Licencjonowani Przewodnicy po Krakowie

Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim. Szukasz przewodnika po Krakowie! Zadzwoń i umów się na zwiedzanie miasta!

Nasza firma świadczy usługi przewodnickie dla osób indywidualnych, wycieczek szkolnych, grup zorganizowanych i firm już od 2013 roku. Oprowadzamy dzieci, dorosłych oraz seniorów. W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek. Zajmujemy się również organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Krakowa i jego okolic.

Poznaj Kraków z przewodnikiem

Kraków to miasto królewskie o wielowiekowej historii, magiczne i niepowtarzalne miejsce położone nad samą Wisłą. Codziennie z wieży Kościoła Mariackiego rozlega się słynny hejnał mariacki a po rynku spacerują tłumy turystów. Jednak zwiedzanie Krakowa to nie tylko Rynek, Droga Królewska czy Wawel, to znacznie więcej.

Jeśli chcą Państwo poznać miasto i jego historię, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Każdy nasz przewodnik po Krakowie chętnie podzieli się swoją wiedzą i pasją. Na podstawie Państwa preferencji, telefonicznie uzgodnimy plan zwiedzania, zaproponujemy najlepszą trasę wycieczki i przedstawimy najlepsze możliwości.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na wspólne zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem..

Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!

Usługi przewodnickie po Krakowie


Wycieczki szkolne, grupowe i indywidualne

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę wycieczek. Są to propozycje poglądowe, które można dowolnie modyfikować. W razie wątpliwości nasze biuro pomoże w doborze odpowiedniego programu, który następnie zrealizuje z Państwem przewodnik po Krakowie. Jednak zawsze to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie z przewodnikiem przeznaczyć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek po Krakowie z lokalnym przewodnikiem miejskim.
Masz pytania? Chcesz zarezerwować wycieczkę? Napisz maila lub zadzwoń do nas i umów się na zwiedzanie!

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim

Oferujemy m.in:

Zapraszamy szkoły, grupy i turystów indywidualnych na wycieczki po Krakowie i jego okolicach. Jeśli interesuje Was jakiś konkretny temat zwiedzania zapraszamy do kontaktu. Nasi przewodnicy przygotują interesujący Państwa plan wycieczki i oprowadzą po Krakowie.

* Cena - Koszt wynajęcia przewodnika po Krakowie ustalany jest indywidualnie. Cena uwzględnia czas zwiedzania, wybrany język czy ilość uczestników wycieczki.


Przewodnik po Krakowie w języku obcym

Świadczymy usługi przewodnickie nie tylko w języku polskim. Oprowadzamy turystów z różnych krajów i w wielu językach, m.in. po angielsku, niemiecku, ukraińsku, hiszpańsku czy włosku. U nas wynajmiesz na czas zwiedzania przewodnika po Krakowie, władającego m.in. językiem:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem przewodnika lub pilota wycieczek posługującego się innym językiem. Postaramy się pomóc.
Dodatkowo oferujemy!

Wycieczki jednodniowe do Krakowa

Dla grup i szkół z woj. małopolskiego przygotowaliśmy ofertę jednodniowych wycieczek do Krakowa. W programie przejazd autokarem, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim i inne atrakcje. Zachęcamy do pobrania broszury informacyjnej, w języku polskim, umieszczonej poniżej.

📜 Wycieczka do Krakowa.pdf

Wycieczki autokarowe z Krakowa w najciekawsze miejsca w Polsce

Organizujemy jednodniowe wycieczki autokarowe z Krakowa i jego okolic, po Polsce. Oferta skierowana do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny, w linku poniżej. Zapraszamy.

- Wycieczki jednodniowe z Krakowa
Jesteś w Krakowie po raz pierwszy? Wybierz jedną z naszych standardowych tras zwiedzania i ruszaj na jednodniową wycieczkę po Krakowa z przewodnikiem.

Kraków - przewodnik dla turysty


Zwiedzanie Krakowa

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - Wzgórze Wawelskie
Poznaj Kraków razem z nami

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski, pełne historii, kultury i niesamowitych miejsc. Jeśli planujesz zwiedzić miasto samemu lub odbyć wycieczkę z przewodnikiem po Krakowie oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać ten wyjątkowy czas.Jak przygotować się na zwiedzanie Krakowa?

Dla tych z Państwa którzy chcą zwiedzać Kraków z przewodnikiem, samodzielnie lub wraz ze znajomymi czy z rodziną, przygotowaliśmy kilka materiałów, które pomogą w zaplanowaniu zwiedzania miasta.

Zaplanuj trasę:

Zastanów się, które miejsca chciałbyś odwiedzić. Jeśli planujesz zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, ustal przed wycieczką które miejsca odpwiedzicie. Do najpopularniejszych tras w Krakowie należą: Droga Królewska, Kraków w Pigułce, Kazimeirz Żydowski czy Kazimiech Chceścijański. Jakie atrakcje obejmują poszególne trasy opisaliśmy na naszej stronie, zobacz:- Standardowe trasy zwiedzania

Sprawdź ceny biletów wstępu:

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem biletów wstępu do obiektów turystycznych w Krakowie - muzea, kościoły, pałace. Na stronie uzyskasz również informacje w jakie dni wstęp do wybranych atrakcji jest darmowy: - Cennik

Zadbaj o odpowiedni ubiur:

Kraków to miasto, które najlepiej zwiedzać pieszo. Przygotuj się na chodzenie po brukowanych uliczkach i zadbaj o wygodne buty oraz ubranie dostosowane do pogody. Warto również zabrać ze sobą butelkę wody.

Nie krępuj się zadawać pytań:

Nie krępuj się pytać przewodnika o szczegóły dotyczące miejsc, które odwiedzacie. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii i kulturze Krakowa.

Bądź punktualny i ciesz się chwilą

Szanuj czas przewodnika oraz innych uczestników wycieczki. Jeśli umówiliście się na konkretną godzinę, postaraj się być na miejscu kilka minut wcześniej. Kraków to niesamowite miasto, pełne historii i piękna. Skup się na zwiedzaniu, ciesz się każdym miejscem i korzystaj z wiedzy przewodnika.


Logo Firmy Suerte Zwiedzanie Krakowa z Przewodnikiem
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Dlaczego warto odwiedzić Kraków?

Baszta Sandomierska na Wawelu

Pradawny gród legendarnego księcia Kraka to jedno z najstarszych polskich miast. Przyciąga rzesze turystów z całego świata, jest istotną wizytówką Polski. Od 1000r. Kraków był siedzibą biskupstwa. Od XI wieku Wawel stał się główną siedzibą władców polskich.To w Krakowie król Kazimierz III Wielki ufundował Akademię Krakowską, pierwszy w Polsce uniwersytet. Najstarsza uczelnia do dziś działa jako Uniwersytet Jagielloński.


Kraków - Sukiennice i turyści zwiedzają miasto

Kościół Mariacki z ołtarzem wykonanym przez Wita Stwosza, kościół św. Kazimierza Królewicza z kryptami i dzwonkiem za konających, malutki kościół św. Wojciecha na rynku to przykłady licznych w Krakowie zabytków sakralnych. Na przestrzeni wieków powstało tu około sześciu tysięcy zabytkowych obiektów!

Przykłady architektury socrealistycznej możemy zobaczyć w Nowej Hucie. To północno-wschodnia część Krakowa, zaprojektowane od podstaw miasto, którego budowę rozpoczęto w 1949 roku. Zbudowano je dla pracowników, mającego powstać kombinatu metalurgicznego: ówczesnej Huty im. Lenina. Od czasu powstania w 1954, jest największym zakładem przemysłowym Krakowa i jedną z większych hut w Polsce. W 2004r. układ urbanistyczny Nowej Huty uznano za zabytek.


Uliczny spektakl rozgrywany na rynku w Krakowie przy Wieży Ratuszowej

Ale Kraków to nie tylko zabytki i wycieczki. W Ogrodzie Doświadczeń (części Muzeum Inżynierii Miejskiej) poznajemy prawa fizyki doskonale się przy tym bawiąc. Około 1500 zwierząt, przedstawicieli 206 gatunków możemy zobaczyć w krakowskim Ogrodzie Zoologicznym. A głodni i strudzeni turyści mają do dyspozycji mnóstwo restauracji i kawiarni.

Latem na rynku starego miasta w Krakowie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia o charakterze artystycznym. Możemy trafić na wystawy plenerowe, spektakle uliczne czy koncerty.

Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, podczas których poznamy najpopularniejsze trasy zwiedzania Krakowa. Poznaj historię miasta i jego zabytki - Rynek, Wawel czy Drogę Królewską. Dokonując rezerwacji w naszym biurze, masz pewność że wszystko odbedzie się jak należy. Przewodnik po Krakowie będzie na Państwa czekał już kilka minut przed startem wycieczki. Dodatkowo u nas zamówisz przewodnika mówiącego m.in. w języku polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim lub innym języku obcym. Oprowadzamy turystów z różnych stron świata. To co nas zbudowało to pasja, to na co stawiamy to profesjonalizm.

Wynajmnij przewodnika po Krakowie na czas wycieczki

Pomnik ziejącego ogniem Smoka Wawelskiego w Krakowie - dzieci siadający na pomnik

Jeśli chcą Państwo w pełni cieszyć się pięknem tego miasta, zalecamy skorzystanie z usług licencjonowanego przewodnika po Krakowie. Przewodnika który pokaże najpiękniejsze zabytki miasta, urokliwe miejsca i uliczki, opowie historie nie tylko te znane ale i te o których słyszy się rzadziej.

Podczas wycieczki mogą Państwo skupić się na podziwianiu pięknych widoków i poznanwaniu historii miasta. Jeśli coś zaintersuje was bardziej, śmiało można dopytać przewodnika o więcej szczegółów. Na koniec wycieczki, jeśli będą Państwo chieli odpocząć czy zjeść, warto zapytać o polecane restauracje czy kawiarnie.

Zapraszamy na indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem po Krakowie

Kontakt

Wynejmij licencjonowanego przewodnika po Krakowie

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodnickie, Pilotaż Wycieczek, Autokarowe Wycieczki Jednodniowe
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Marta Suska:

Telefon: +48 664 028 900

Mail: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych wycieczek oraz spacerów z naszymi przewodnikami.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Prywatności    ROZUMIEM