Suerte Marta Suska
Usługi Przewodnickie:

Przewodnik po Krakowie

Logo biura przewodnickiego Suerte

Licencjonowani
Przewodnicy po Krakowie


ms.suerte@gmail.com

Licencjonowani
Przewodnicy po Krakowie

O Nas

Usługi Przewodnickie Kraków

Logo Firmy Suerte Usługi Przewodnickie, Przewodnik po Krakowie
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Nasza firma świadczy usługi przewodnickie po Krakowie. Organizujemy wycieczki dla osób indywidualnych, szkół, grup zorganizowanych czy firm.
Szukasz przewodnika po Krakowie? Zadzwoń! W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek. Zajmujemy się również pilotażem wycieczek na terenie Unii Europejskiej oraz organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Krakowa i jego okolic.

Co zwiedzać w Krakowie?

Kraków należy do najpiękniejszych polskich miast, odwiedzanych tłumnie przez turystów z całego świata. Dawniej pełnił funkcję stolicy Polski, siedziby królów oraz stanowił najważniejszy polski ośrodek chrześcijaństwa. Położony nad Wisłą i będący obecnie stolicą Małopolski, Kraków posiada liczne zabytki świeckie i sakralne świadczące o jego dziedzictwie. Zapraszamy na wspólne wycieczki po Krakowie, podczas których odwiedzimy takie miejsca jak Zamek Królewski na Wawelu, Bazylika Mariacka, Rynek Główny, Sukiennice i wiele więcej. Kraków to skarbnica zabytków a nasi przewodnicy pomogą ja Państwu odkryć.


Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Przewodnik po Krakowie:

Poniżej przedstawiamy ofertę wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie. Są to propozycje poglądowe, które można dowolnie modyfikować. Nasze biuro pomoże w doborze odpowiedniego programu, ale to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą usług przewodnickich w Krakowie.

Wycieczki z przewodnikiem po Krakowie

Oferujemy m.in.

Zapraszamy na grupowe oraz indywidualne wycieczki z przewodnikiem po Krakowie. Jeśli maja Państwo swój pomysł na zwiedzanie Krakowa, interesuje Was jakiś konkretny temat z nim związany, zapraszamy do nas. Nasi przewodnicy opracują interesujący Państwa temat i oprowadzą po Krakowie.

* Cena - Koszt wynajęcia przewodnika po Krakowie ustalany jest indywidualnie. Cena uwzględnia czas zwiedzania, wybrany język czy ilość uczestników wycieczki.

Wycieczki jednodniowe do Krakowa

Dla podkrakowskich miast i miasteczek, przygotowaliśmy propozycję jednodniowych wycieczek autokarowych do Krakowa, połączonych ze zwiedaniem miasta z licencjonowym przewodnikiem. Szkoły i grupy zorganizowane zachęcamy do pobrania broszury w postać pliku pdf i zapoznania się z ofertą wycieczek do stolicy małopolski.

📜 Wycieczka do Krakowa.pdf

Wycieczki autokarowe z Krakowa:

Organizujemy jednodniowe wycieczki autokarowe z Krakowa i jego okolic, po Polsce. Oferta skierowana do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny, w linku poniżej. Zapraszamy.

- Wycieczki jednodniowe z Krakowa

Przewodnik po Krakowie w języku obcym:

U nas możesz zamówić wycieczkę z przewodnikiem po Krakowie w języku obcym.

Oprowadzamy między innymi w językach:

Flaga Polska polski
Flaga Wielka Brytania angielski
Flaga Rosja rosyjski
Flaga Niemcy niemiecki
Flaga Hiszpania hiszpański
Flaga Włochy włoski
Flaga Francja francuski
Flaga Holandia niderlandzki
Flaga Norwegia norweski
Flaga Japonia japoński
Flaga Ukraina ukraiński

Jeśli mają Państwo problem z znalezieniem przewodnika lub pilota wycieczek władającego "nietypowym" językiem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem przewodnickim, postaramy się pomóc.

ms.suerte@gmail.com +48 664 028 900

Kraków - Cennik biletów wstępu

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem biletów wejść do obiektów turystycznych w Krakowie - muzea, kościoły, pałace. Na stronie uzyskasz również informacje w jakie dni obowiązuje wstęp wolny od opłat i możesz zwiedzać Kraków bezpłatnie.

- Cennik

Usługi Przewodnickie Kraków

Wycieczki po Krakowie

Oprowadzanie po Krakowie

Kontakt

Wynajmij Licencjonowanego Przewodnika po Krakowie

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Drogą telefoniczną :

Marta Suska tel:+48 664 028 900

Lub mailowo na adres: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych spacerów z naszymi przewodnikami.