Suerte Marta Suska

Usługi Przewodnickie:
Wycieczki po Poznaniu
Logo biura przewodnickiego Suerte

Licencjonowani Przewodnicy po Pozaniu


ms.suerte@gmail.com

Licencjonowani
Przewodnicy po Pozaniu

Usługi Przewodnickie Poznań


Wycieczki po Poznaniu

Logo Firmy Suerte Usługi Przewodnickie, Przewodnik po Poznaniu
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Nasz firma zajmuje się organizacją zwiedzania Poznania z licencjonowanym przewodnikiem miejskim dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, szkół i firm.


Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Poznaj Poznań - wycieczki grupowe i indywidualne

Zapraszamy Państwa do wspólnego zwiedzania Poznania i jego okolic z naszymi przewodnikami.

Jeśli chcą Państwo zwiedzić Poznań, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze biuro organizuje wycieczki z licencjonowanym lokalnym przewodnika, który oprowadzi Państwa po zabytkach miasta.

Poniżej przedstawiamy Państwu poglądową ofertę na zwiedzanie z przewodnikiem po Poznaniu. Zadzwoń do nas, pomożemy w doborze trasy wycieczki i odpowiedniego programu, ale proszę pamiętać że to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Przewodnik po Poznaniu:

Oferujemy m.in.

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania Poznania.
Przewodnik po Poznaniu w języku obcym:

Zapraszamy obcokrajowców do wspólnego zwiedzania Poznania. Zrzeszamy wielu przewodników miejskich posługujących się językami obcymi, dlatego w przypadku gdyby poszukiwali Państwo przewodnika władającego "nietypowym" językiem obcym zachęcamy do kontaktu, postaramy się pomóc.

Oprowadzamy między innymi w językach:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...


Co zwiedzać w Poznaniu:

Miasto nazywane stolicą Polski zachodniej, jego histori sięga czasów Piastów. Jest główny ośrodkiem przemysłu, logistyki, handlu i turystyki w regionie.
Przez Poznań prowadzi pięć głównych tras turystycznych.

Poznań - Trasy zwiedzania:

  • - Trakt Królewsko-Cesarski
  • - Szlak Piastowski
  • - Szlak Romański
  • - Trasa Kórnicka
  • - Wielkopolska Droga św. Jakuba.

Dodatkowo wokół miasta wytyczono tzw. Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania, połączony z centrum siedmioma szlakami dojazdowymi

Głównym deptakiem prowadzącym na Stare Miasto jest ulica Półwiejska. To przy niej znajduje się centrum handlu i sztuki Stary Browar (uznane w 2008 r. za „najlepsze centrum handlowe na świecie”). Z kolei najstarszą częścią Poznania jest Ostrów Tumski. Znajduje się tam Bazylika Archikatedralna św. Piotra i św. Pawła w Poznaniu. Jest to najstarsza katedra w kraju, będąca miejscem pochówku pierwszych władców Polski oraz prawdopodobne miejsce chrztu Polski. W mieści można zobaczyć liczne kościoły, zwiedzić nowoczesne muzea oraz odpocząć czy wyszaleć się wokół Jeziora Maltańskiego.

Usługi Przewodnickie Poznań

Wycieczki z przewodnikiek po Poznaniu

Kontakt

Wynajmij Przewodnika po Poznaniu

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodnickie, Pilotaż Wycieczek, Autokarowe Wycieczki Jednodniowe
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Marta Suska:

Telefon: +48 664 028 900

Mail: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych wycieczek oraz spacerów z naszymi przewodnikami.