Suerte Marta Suska:
Usługi Przewodnickie
z Pasją i Zaangażowaniem
Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek

Usługi Przewodnickie po Polsce


ms.suerte@gmail.com

Usługi Przewodnickie po Polsce

Licencjonowani Przewodnicy Miejscy

Nasi Przewodnicy

Super Przewodnicy

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek w całej Polsce.

Jeśli planują Państwo zwiedzać Rzeszów, Szczecin, Gdańsk, Zamość czy inne polskie miasto i szukają przewodnika miejskiego lub pilota wycieczki to dobrze Państwo trafili. Zrzeszamy przewodników miejskich ze wszsytkich regionów naszego kraju.

Korzystając z naszej usługi przewodnickiej, mogą Państwo wybrać oferty spośród standardowych programów zwiedzania, wycieczek tematycznych czy wybrać inną formę nauki lub rozrywki poprzez rezerwację lekcji terenowej czy gry miejskiej.

Nasi przewodnicy, mogą również przygotować plan wycieczki zawierający interesujące Państwa zagadnienia, w mieście, które Państwo odwiedzają.

Suerte Marta Suska
Świadczymy również:
Wycieczki po Polsce
Pilotaż Wycieczek

Oferta

Spacery z przewodnikiem miejskim

Usługi przewodnickie

Nasi przewodnicy zapraszają do wspólnego zwiedzania całego kraju. Poniżej przedstawiamy to co m.in. możemy dla Państwa zorganizować. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a program wycieczek dostosowujemy do aktualnych potrzeb. To Państwo decydują, co chcą zobaczyć i o czym chcą posłuchać.

Zwiedzanie z przewodnikiem:

Standardowe, jednodniowe 3 - 5 godz. Standardowe zwiedzanie to głównie wycieczki jednodniowe podczas których odwiedzamy najpopularniejsze zabytki w danym mieście. Zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem grupowe oraz indywidualne. Możemy zorganizować dla Państwa wycieczki jedno, dwu, trzy-dniowe - w zależności od potrzeby i posiadanego czasu.

Wycieczki tematyczne na zamówienie klienta:

Istnieje również możliwość zamówienia dowolnej tematycznie wycieczki z przewodnikiem, mogą być to np. style architektoniczne, parki i ogrody, śladami słynnych Polaków, cmentarze i inne - na życzenie.

Gry miejskie:

Dostosowane stopniem trudności do wieku uczestników. Jest to lubiany przez dzieci i dorosłych sposób poznawania miasta, jego historii i dnia dzisiejszego.

Zwiedzanie wnętrz Zamków, Pałaców, Muzeów z przewodnikiem:

Zwiedzanie obiektów "od środka".

Lekcje terenowe:

Związane z miastem, jego historią i dniem dzisiejszym, czas trwania ok.1,5 godz. Oferta w trakcie której przewodnicy przedstawiają uzgodnione wcześniej tematy skierowana jest głównie do szkół.

Wycieczki szkolne z przewodnikiem:

Oferta zwiedzania z przewodnikiem dla szkół to głównie wycieczki jednodniowe, z ustaloną wcześniej ilością godzin i planem zwiedzania. Czas trwania zależy od wieku i możliwości uczestników wycieczki.


Usługi Przewodnickie w popularnych miastach:Świadczymy usługi przewodnickie nie tylko w języku polskim, ale również w wielu innych językach obcych.

Oprowadzamy między innymi w języku:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

Współpracujemy z wieloma przewodnikami, dlatego jeśli macie Państwo problem ze znalezieniem przewodnika władającego "nietypowym" językiem, zachęcamy do kontaktu, postaramy się pomóc.
Zachęcamy do kontaktu z nami:"Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie. A boć nie śliczne Te wioski liczne? Ten kraj kochany?...." Stanisław Jachowicz