Suerte Marta Suska
Usługi Przewodnickie:

Poznaj Warszawę
Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek

Przewodnik po Warszawie


ms.suerte@gmail.com

Przewodnik po Warszawie

Usługi Przewodnickie Warszawa


Witamy w Warszawie!
Wycieczki z przewodnikiem po Warszawie - Usługi Przewodnickie
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Licencjonowani Przewodnicy po Warszawie

Zapraszamy do Warszawy na wycieczki z przewodnikiem miejskim! Szukasz przewodnika po Warszawie? Zadzwoń i ruszaj z nami na zwiedzanie stolicy Polski!

Świadczymy usługi przewodnickie dla grup zorganizowanych, firm i osób indywidualnych, oprowadzamy dzieci, dorosłych, seniorów.

W swoich szeregach zrzeszamy przewodników miejskich i pilotów wycieczek z wielu miast Polski. Nasze biuro świadczy usługi przewodnickie w Warszawie oraz innych miastach kraju. Zwiedzanie to nasza pasja. Zajmujemy się również pilotażem wycieczek na terenie Unii Europejskiej oraz organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Warszawy i jej okolic. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Poznaj Warszawę razem z nami

Poznaj historię Warszawy spacerując razem z nami. Nasze biuro świadczy usługi przewodnickie już od 2013 roku. Warszawa to miasto, które wiele wycierpiało i wiele przetrwało. Jednak obecnie przyciąga turystów masą zabytków i licznymi atrakcjami.

Jeśli chcą Państwo poznać Warszawę, usłyszeć ciekawe historie, zobaczyć miejsca z nimi związane czy posłuchać legend i opowieści, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi warszawscy przewodnicy chętnie podzielą się swoja wiedzą. Na podstawie Państwa preferencji, telefonicznie uzgodnimy plan wycieczki, zaproponujemy najlepszą trasę i rozwiązania.

Zapraszamy do Warszawy

Zapraszamy na wycieczki z lokalnym przewodnikiem po stolicy Polski. Zwiedzaj z nami miejsca związane z historią Warszawy. Poznaj zakamarki starego miasta i jego zabytki. Pójdźmy na spacer Królewskim Przedmieściem. Zobacz klimatyczne uliczki, muzea, cmentarze, parki, pałace czy pomniki.

Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Przewodnik po Warszawie - wycieczki grupowe i indywidualne

Poniżej przedstawiamy ofertę wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie. Oprowadzamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne w każdym wieku - dzieci, dorosłych, seniorów oraz całe rodziny.

Proszę pamiętać, że podane propozycje są ofertami poglądowymi, które można dowolnie modyfikować. W oparciu o Państwa preferencje pomagamy w doborze odpowiedniego programu wycieczki. To Państwo decydują, ile czasu chcą na zwiedzanie Warszawy przeznaczyć, o czym posłuchać i jakie atrakcje w Warszawie zobaczyć. Zapraszamy na zwiedzanie obiektów turystycznych w Warszawie z lokalnym przewodnikiem, wycieczki szkolne, gry miejskie i wiele innych.

Wycieczki z przewodnikiem po Warszawie

Oferujemy m.in.

Organizujemy grupowe oraz indywidualne spacery z przewodnikiem po Warszawie. Pomagamy w realizacji nietypowych pomysłów. W razie potrzeby nasi przewodnicy przygotują interesujący Państwa temat i oprowadzą wycieczkę według przygotowanego planu.

* Cena - Koszt wynajęcia przewodnika po Warszawie ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od czasu zwiedzania, ilości uczestników wycieczki czy wybranego języka.


Przewodnik po Warszawie w języku obcym

Świadczymy usługi przewodnickie nie tylko w języku polskim. Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po Warszawie dla klientów zagranicznych. Oprowadzamy turystów z różnych krajów, w wielu językach m.in. po angielsku, niemiecku, ukraińsku, hiszpańsku czy włosku. Posługujemy się m.in. takimi językami jak:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

U nas wynajmiesz przewodnika władającego także bardziej "egzotycznymi" językami. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Postaramy się pomóc.
Dodatkowo oferujemy!
Wycieczki jednodniowe do Warszawy

Dla dzieci, szkół i grup zorganizowanych z woj. mazowieckiego przygotowaliśmy propozycję jednodniowych wycieczek autokarowych do Warszawy. Podczas wycieczki zwiedzimy miasto z lokalnym przewodnikiem miejskim. Więcej informacji znajdą Państwo w broszurce poniżej:

📜 Wycieczka do Warszawy.pdf
Wycieczki autokarowe z Warszawy

Organizujemy wycieczki autokarowe z Warszawy i jej okolic po Polsce. Oferta skierowana do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny, w linkach poniżej. Zapraszamy.

- Wycieczki jednodniowe z Warszawy - Wycieczki dwudniowe z Warszawy
Jesteś w Warszawie po raz pierwszy? Zamów jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem jedną z standardowych tras i poznaj najważniejsze zabytki stolicy.

Warszawa - przewodnik turystyczny


Co zwiedzać w Warszawie?

Pomożemy Ci poznać Warszawę

Przygotowaliśmy kilka materiałów pomocniczych dla osób które wybierają się do Warszawy i chcą ją zwiedzać samemu. Mamy nadzieję że pomogą one Państwu w zaplanowaniu wycieczki po stolicy.

Warszawa - Cennik biletów wstępu - ile kosztuje wstęp do muzeum, zamku czy na cmentarz?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem biletów do obiektów turystycznych w naszym mieście. Na poniższej stronie dowiesz się, ile kosztuje wejście do danego muzeum, pałacu, na cmentarz czy innej atrakcji. Sprawdzisz również w które dni obowiązuje wstęp wolny od opłat.

- Cennik Warszawa

Warszawa - pobierz przewodnik.pdf i idź na spacer z rodziną

Aby ułatwić Państwu spacery po mieście, udostępniamy ten mini przewodnik.pdf po atrakcjach Warszawy w języku polskim. Kliknij i pobierz bezpłatny przewodnik a następnie ruszaj na zwiedzanie Warszawy.

przewodnik-Warszawa.pdf

Dlaczego warto odwiedzić Warszawę

Widok na Warszawę - XVI wiek, miedzioryt, ok. 1586 r.

W 1262 r. gród księcia mazowieckiego Siemowita napadli wrogowie. Jazdów został spalony a książę zginął. Jego następca założył nową siedzibę na obronnej skarpie nad Wisłą. Najprawdopodobniej miasto powstało tu na przełomie XIII i XIV wieku a nowy gród znajdował się w miejscu, gdzie po latach zbudowano Zamek Królewski.
Tak wyglądały początki historii Warszawy. Dziś jest to stolica Polski, która swoim gościom oferuje wspaniałe zabytki, interesujące miejsca do zwiedzania i wiele atrakcji.

Zamek Królewski w Warszawie - zwiedzanie

Miasto książęce, królewskie, a w końcu główna siedziba królów i władz państwa. Zamek Królewski, rzędy kamieniczek, mury obronne z Barbakanem, katedra, rynek z pomnikiem Syrenki – to najstarsza część miasta. Koniecznie trzeba też zobaczyć rezydencję królewską w Wilanowie czy pałac w Łazienkach Królewskich. Możemy odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Fryderyka Chopina. Następnie możemy przejść się Krakowskim Przedmieściem, jak to czynił Bolesław Prus i bohaterowie jego powieści. Można też poczekać na zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Piłsudskiego. Wycieczki często odwiedzają również w Warszawie cmentarz na Powązkach, który należy do jednej z najważnieszych polskich nekropolii.

Centrum Nauki Kopernik - wielka makieta księżyca jako ekspozycja plenerowa przed CNK

A współczesność? To Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy poczuje się jak badacz i odkrywca. To także Stadion Narodowy, obiekt gdzie odbywają się wielkie imprezy sportowe i rozrywkowe. Ze Stadionu Narodowego tylko krok na Pragę. To wyjątkowa dzielnica ze swoistym folklorem i wieloma charakterystycznymi miejscami: katedrą, cerkwią, Wytwórnią Wódek „Koneser”, bazarem Różyckiego. A na koniec coś słodkiego – pączki od Bliklego, wuzetka (jej nazwa pochodzi od Trasy W-Z) i czekolada od Wedla.


Atrakcje turystyczne w Warszawie


Każdego roku do Warszawy przybywa kilka milionów turystów z całego świata. Przyjeżdżają tu wypocząć, zwiedzić interesujące miejsca samemu lub z licencjonowanym przewodnikiem miejskim czy po prostu dobrze się bawić. Warszawa to miasto które tętni życiem, oferuje wiele możliwości rozrywkowych i kulturalnych. Warto odwiedzić stolicę ze względu na ilość atrakcji turystycznych i jej bogatą historię.

Wycieczka z przewodnikiem po Warszawie - rynek starego miasta i pomnik syrenki warszawskiej

W pierwszej kolejności turyści zazwyczaj kierują się na Stare Miasto, które stanowi historyczne centrum i najstarszą część miasta. Często jest to miejsce w którym rozpoczynają zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. Ta część miasta prawie doszczętnie została zniszczona podczas drugiej wojny światowej. Odbudowa trwała wiele lat. W 1980 roku Stare Miasto w Warszawie zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, dzięki doskonałej rekonstrukcji stanowiącej przykład całkowitej odbudowy zespołu historycznego. Warszawska Starówka obecnie jest tętniącym gwarem miejscem pełnym zabytków, galerii, ulicznych grajków, kawiarni i restauracji. Podczas wycieczek z przewodnikiem turyści doceniają przede wszystkim klimat i atmosferę dawnej Warszawy. Spacerując po Starym Mieście warto zwrócić uwagę na Zamek Królewski, to dawna siedziba polskich królów, gdzie obecnie mieści się Muzeum Narodowe.

Wycieczka z przewodnikiem po Warszawie - zwiedzamy Łazienki Królewskie i Pałac na Wodzie

Jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Warszawie są Łazienki Królewskie. To zespół pałacowo-parkowy, który powstał w XVIII wieku. Znajduje się tu Pałac na Wyspie (siedziba Muzeum Łazienki Królewskie), oranżeria, amfiteatr, Pałac Myśliwski, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, teatr dworski oraz liczne wolnostojące rzeźby. Dodatkowo w każdą niedzielę od maja do września, pod pomnikiem Fryderyka Chopina, odbywają się koncerty chopinowskie z udziałem wybitnych pianistów z całego świata.

Zwiedzamy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie - panorama na miasto

Nasi przewodnicy, bardzo często podczas zwiedzania stolicy razem z grupami, odwiedzają Pałac Kultury i Nauki, znajdujący się w centrum Warszawy. Jest to jeden z najwyższych budynków w Polsce, a także jeden z symboli stolicy. Z tarasu widokowego na 30 piętrze można podziwiać panoramę miasta. Ale PKiN to nie tylko wieża widokowa, to również centrum rozrywkowo-kulturalne. Na jego terenie znajduje się kino, teatry, muzea, kawiarnia czy sale edukacyjne gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne oraz odbywają się różne eventy.

Wycieczka po Warszawie do Pałacu w Wilanowie

Pałac w Wilanowie to obowiązkowa atrakcja turystyczna w Warszawie. Jest to jedyny zachowany w stolicy pałac barokowy, którego budowa trwała od 1677 roku aż do śmierci króla Jana III Sobieskiego. Wnętrza pałacu są bogato zdobione i urządzone meblami z epoki. Warto odwiedzić muzeum, które mieści się wewnątrz pałacu oraz ogród, w którym można podziwiać liczne rzeźby i fontanny. Zimą przygotowywane są tu niezwykłe świetlne iluminacje na które warto wybrać się całą rodziną.

Zapraszamy na indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem po Warszawie

Kontakt

Wynajmij przewodnika na czas zwiedzania atrakcji stolicy Polski

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodnickie, Pilotaż Wycieczek, Autokarowe Wycieczki Jednodniowe
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Marta Suska:

Telefon: +48 664 028 900

Mail: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych wycieczek oraz spacerów z naszymi przewodnikami.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Prywatności    ROZUMIEM