SUERTE Marta Suska
Usługi Przewodnickie:
Poznaj Warszawę

Logo Biuro Usług Turystycznych SUERTE Marta Suska

Przewodnik po Warszawie


ms.suerte@gmail.com

Przewodnik po Warszawie

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem


Witamy w Warszawie!
Przewodnik po Warszawie SUERTE
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Licencjonowani Przewodnicy po Warszawie

Zapraszamy na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem miejskim! Szukasz przewodnika po Warszawie? Zadzwoń i umów się na zwiedzanie stolicy Polski!

Od 2013 roku świadczymy usługi turystyczne dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, firm oraz osób indywidualnych, oprowadzamy dzieci, dorosłych i seniorów.

W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych przewodników miejskich i pilotów wycieczek z wielu miast Polski. Nasze biuro świadczy usługi przewodnickie w Warszawie oraz innych miastach kraju. Zwiedzanie to nasza pasja. Zajmujemy się również organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Warszawy i jej okolic oraz pilotażem wycieczek na terenie Unii Europejskiej.

Poznaj Warszawę z przewodnikiem

Jeśli chcą Państwo usłyszeć fascynujące historie, zobaczyć miejsca z nimi związane czy posłuchać legend i opowieści, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Na podstawie Państwa preferencji, telefonicznie uzgodnimy plan wycieczki, zaproponujemy najlepszą a nasi przewodnicy po Warszawie podzielą się z Państwem swoją wiedzą.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem..

Opinie z Internetu
Kasia G.Super Ocena
Jestem zachwycona obsługą biura "SUERTE"! Nasza podróż z nimi była niezapomniana, a cała organizacja była perfekcyjna. Przewodnicy okazali się nie tylko kompetentni w swojej wiedzy, ale również pełni pasji do dzielenia się historią i kulturą miejsc, które odwiedziliśmy (Warszawa, Gdańsk, Westerplatte, Gdynia)...
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!

Usługi przewodnickie po Warszawie


Wycieczki z przewodnikiem grupowe i indywidualne

Poniżej przedstawiamy propozycje wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie, indywidualnie lub grupowo. Każdą z naszych tras można dowolnie modyfikować a w razie potrzeby nasze biuro, w oparciu o wasze preferencje, pomoże dobrać odpowiedni program wycieczki po Warszawie. Zawsze to jednak Państwo decydują jakie atrakcje chcą zobaczyć, o czym posłuchać i ile czasu na zwiedzanie przeznaczyć. Masz pytania? Chcesz zarezerwować wycieczkę? Napisz maila lub zadzwoń do nas i umów się na zwiedzanie z przewodnikiem po Warszawie!


Zwiedzanie z przewodnikiem po Warszawie

Oferujemy m.in.

Oprowadzamy zarówno grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne, dzieci, szkoły, dorosłych, seniorów oraz całe rodziny. Pomagamy w realizacji nietypowych pomysłów. W razie potrzeby nasi przewodnicy przygotują interesujący Państwa temat i oprowadzą wycieczkę według przygotowanego planu.

* Cena - Koszt wynajęcia przewodnika po Warszawie ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od czasu zwiedzania, ilości uczestników wycieczki czy wybranego języka.


Przewodnik po Warszawie w języku obcym

Świadczymy usługi przewodnickie nie tylko w języku polskim. Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po Warszawie dla klientów zagranicznych. Oprowadzamy turystów z różnych krajów, w wielu językach m.in. po angielsku, niemiecku, ukraińsku, hiszpańsku czy włosku. Posługujemy się m.in. takimi językami jak:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

U nas wynajmiesz przewodnika władającego także bardziej "egzotycznymi" językami. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Postaramy się pomóc.
Dodatkowo oferujemy!

Wycieczki jednodniowe do Warszawy

Dla dzieci, szkół i grup zorganizowanych spoza stolicy, przygotowaliśmy propozycję jednodniowych wycieczek autokarowych do Warszawy. Podczas wycieczki możemy zwiedzić miasto z lokalnym przewodnikiem miejskim lub skorzystać z licznych atrakcji dostępnych na miejscu. Więcej informacji znajdą Państwo w broszurce poniżej:

📜 Wycieczka do Warszawy.pdf

Wycieczki autokarowe z Warszawy

Organizujemy wycieczki autokarowe z Warszawy i jej okolic po Polsce. Oferta skierowana m.in. do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek jednodniowych i ceny, w linkach poniżej. Zapraszamy.

Wycieczki autokarowe z Warszawy Wycieczki jednodniowe z Warszawy
Jesteś w Warszawie po raz pierwszy? Wybierz jedną z naszych standardowych tras zwiedzania.

Poznaj Warszawę


Nasi przewodnicy doradzają!

Pomożemy Ci poznać Warszawę

Warszawa to miasto, które wiele wycierpiało i wiele przetrwało, skrywa w sobie wiele tajemnic i niezwykłych historii, nasi przewodnicy pomogą je Państwu odkryć. Poznamy zakamarki Starego Miasta i jego zabytki. Pójdziemy na spacer Królewskim Przedmieściem. Zobaczymy klimatyczne uliczki, muzea, cmentarze, parki, pałace czy pomniki.

Jak przygotować się na zwiedzanie Warszawy?

Dla Państwa wygody nasi warszawscy przewodnicy przygotowali kilka wskazówek i materiałów pomocniczych które ułatwią zwiedzanie stolicy. Mamy nadzieję że okażą się one pomocne przy planowaniu wycieczki do Warszawy.

Planowanie trasy:

Przemyśl co chciałbyś zobaczyć, czy interesują Cię standardowe trasy zwiedzania takie jak Warszawa w Pigułce czy Stare Miasto i okolice. A może chcesz zwiedzać z dziećmi i wolisz Bajki i Legendy warszawskie czy też chciałbyś odkrywać mniej znane zakątki miasta podczas jednej z wycieczek tematycznych po Warszawie. Pamiętaj że nasze biuro zawsze pomoże w doborze odpowiedniego programu zwiedzania.

Sprawdzenie cen biletów wstępu:

Upewnij się, że znasz ceny biletów wstępu do głównych atrakcji turystycznych, takich jak zamki, muzea, kościoły itp. Niektóre z nich mogą oferować dni z darmowym wstępem lub zniżkami. Warto więc sprawdzić to z góry i dostoswować program wycieczki. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualny cennik biletów do obiektów turystycznych w Warszawie.

- Cennik Warszawa
Logo SUERTE - Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem - usługi przewodnickie
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Zwiedzanie z przewodnikiem czy samemu?

Jeśli chcesz zwiedzać samemu zaplanuj wcześniej, które miejsca chciałbyś odwiedzić. Możesz ściągnąć aplikacje mobilną z mapami i informacjami turystycznymi. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług przewodnika, zarezerwuj taką wycieczkę z wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania na miejscu. Mniej na uwadze że próbując dokonać rezerwacji w dniu wycieczki, nie zawsze licencjonowany przewodnik po Warszawie może być dostępny.

Zadawanie pytań:

Podczas zwiedzania Warszawy z przewodnikiem nie krępuj się pytać o dodatkowe informacje na temat miejsc, które odwiedzacie. Może to znacząco wzbogacić Twoje doświadczenie z wycieczki.

Odpowiedni ubiór:

Upewnij się, że masz wygodne buty, ponieważ Warszawa jest miastem, które najlepiej zwiedzać pieszo. Zadbaj również o ubranie dostosowane do prognozy pogody.

Punktualność:

Bądź punktualny, szczególnie jeśli wybierasz się na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem lub w grupie. Szanuj czas innych uczestników wycieczki oraz przewodnika.

Warszawa - pobierz przewodnik.pdf

Aby ułatwić Państwu spacery po Warszawie, udostępniamy również ten mini przewodnik.pdf po atrakcjach Warszawy w języku polskim. Kliknij i pobierz bezpłatny przewodnik a następnie ruszaj na zwiedzanie Warszawy.

przewodnik-Warszawa.pdf

Jeśli chcą Państwo w pełni wykorzystać czas spędzony w stolicy, nasz przewodnik po Warszawie może Wam w tym pomóc. Pokaże najpiękniejsze zabytki miasta, oprowadzi i opowie ciekawe historie. Dzięki temu będa mogli Pąństwo skupić się tylko na zwiedzaniu, bez potrzeby patrzenia w mapę i krążenia po okolicy.

Zapraszamy na indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem po Warszawie