Suerte Marta Suska

Usługi Przewodnickie:
Przewodnik po Warszawie

Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek

Licencjonowani
Przewodnicy po Warszawie


ms.suerte@gmail.com

Licencjonowani
Przewodnicy po Warszawie

Usługi Przewodnickie Warszawa


Wycieczki po Warszawie

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Google+ Ikona Instagram Ikona Twitter

Nasz firma świadczy usługi przewodnickie w całej Polsce. Szukasz przewodnika po Warszawie? Zadzwoń! Organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Warszawie dla osób indywidualnych, szkół, grup zorganizowanych czy firm. Zajmujemy się również pilotażem wycieczek na terenie Unii Europejskiej oraz organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Warszawy i jej okolic.

W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek. Organizujemy zwiedzanie Warszawy z lokalnym przewodnikiem, podczas którego będą Państwo mogli usłyszeć historie znane i nieznane o miejscach, które odwiedzamy i o ludziach, którzy pozostawili swój ślad na Warszawskich ulicach.

Nasi przewodnicy zapraszają na wspólne wycieczki po Warszawie.

Nie wiedzą Państwo, co zwiedzać w Warszawie? Nie szkodzi, nasi przewodnicy przygotują plan wycieczki po mieście podczas której opowiedzą ciekawostki i pokażą interesujące obiekty do zwiedzania. Warszawa to największe miasto w kraju, w związku z czym i ciekawych miejsc do zwiedzania jest tu bez liku. Każdy znajdzie tu coś interesującego. Naszym celem jest Państwu w tym pomóc.

Chcą Państwo usłyszeć ciekawe historie o miejscach które odwiedzamy i o ludziach, którzy tu żyli? Posłuchać legend i opowieści związanych z Warszawą? A może interesują Państwa obecne czasy i chcielibyście zwiedzać Warszawę, jako stolicę kraju, jako ważny ośrodek polityczno-administracyjny? W każdym z przypadków zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, nasi przewodnicy chętnie podzielą się swoja wiedzą. Na podstawie Państwa preferencji, telefonicznie uzgodnimy plan wycieczki, zaproponujemy najlepszą trasę i rozwiązania.

Organizujemy wycieczki autokarowe z pilotem. Oferta skierowana do Szkół / Grup / Seniorów / Firm. Sprawdź przykładowe programy dla wycieczek z Warszawy

Oferta

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Poznaj Warszawę - wycieczki grupowe i indywidualne

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie. Proszę pamiętać że są to propozycje poglądowe, które można dowolnie modyfikować. Nasze biuro pomoże w doborze odpowiedniego programu, ale to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć. Zapraszamy na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem miejskim.

Przewodnik po Warszawie:

Oferujemy m.in.

Zapraszamy na grupowe oraz indywidualne wycieczki z przewodnikiem po Warszawie.


Wycieczki po Polsce z Warszawy:

Organizujemy wycieczki autokarowe z Warszawy i jej okolic po Polsce. Oferta skierowana do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny, w linkach poniżej. Zapraszamy.

- Wycieczki jednodniowe z Warszawy - Wycieczki dwudniowe z Warszawy

Przewodnik po Warszawie w języku obcym:

Oprowadzamy między innymi w językach:

Flaga Polskapolskim
Flaga Wielka Brytaniaangielskim
Flaga Rosjarosyjskim
Flaga Niemcy niemieckim
Flaga Hiszpania hiszpańskim
Flaga Włochy włoskim
Flaga Francja francuskim
Flaga Holandia niderlandzkim
Flaga Norwegia norweskim
Flaga Japonia japońskim
Flaga Ukraina ukraińskim

Jeśli mają Państwo problem z znalezieniem przewodnika lub pilota wycieczek władającego "nietypowym" językiem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem przewodnickim, postaramy się pomóc.

ms.suerte@gmail.com +48 664 028 900

Jesteś w Warszawie po raz pierwszy? Zamów jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem trasą standardową i poznaj najważniejsze zabytki stolicy.

Co zwiedzać w Warszawie?


Zabytki i Atrakcje Turystyczne Warszawy

Warszawa jako ważny ośrodek naukowy, gości u siebie wiele prestiżowych uczelni, takich jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska czy Szkoła Główna Handlowa:


Warszawa jest również bardzo ważnym ośrodkiem kulturalnym, mieszczą się tu liczne teatry, min. Teatr Wielki - Opera Narodowa, Teatr Muzyczny Roma, liczne muzea i zabytki - Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Królewskie Łazienki, Zamek królewski, Rynek Starego Miasta, Barbakan, Pałac Kultury i Nauki, ale także atrakcje takie jak lubiane przez młodzież Centrum Nauki Kopernik, Multimedialny Park Fontann czy Stadion narodowy. Nasi przewodnicy chętnie opowiedzą Państwu o tych miejscach podczas wspólnych wycieczek.


Znajduje się tu również wiele pomników, po których nasi przewodnicy chętnie Państwa oprowadza, a wśród nich: Kolumna Zygmunta III Wazy, Pomnik Fryderyka Chopina, Pomnik Bohaterów Warszawy, Pomnik Małego Powstańca, Pomnik księcia Józefa Poniatowskiego, Grób Nieznanego Żołnierza czy sąsiadujący z nim, niedawno odsłonięty Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku.Ale Warszawa to nie tylko nauka i kultura, jako stolica polski to również ośrodek polityczno-gospodarczy. To właśnie tutaj znajdują się siedziby rządu Sejmu i Senatu, Pałac Prezydencki, Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, liczne Ministerstwa czy Narodowy Bank Polski o których również nasi przewodnicy mogą Państwu opowiedzieć.

Usługi Przewodnickie Warszawa

Wycieczki z przewodnikiek po Warszawie

Kontakt

Wynajmij doświadczonego przewodnika po Warszawie

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Google+ Ikona Instagram Ikona Twitter

Drogą telefoniczną :

Marta Suska tel:+48 664 028 900

Lub mailowo na adres: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych spacerów z naszymi przewodnikami.


Kontakt:

Marta Suska
+48 664 028 900

Suerte Marta Suska
Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek
Stefanika 10A/4 03-133 Warszawa

ms.suerte@gmail.com
NIP 524-257-90-93

UWAGA !!!

Akceptujemy płatność kryptowalutami:
Ikona bitcoina
Ikona etherum
ikona bitcoin cash
Czytaj więcej...

Partnerzy:

Serwis Komputerów Legionowo - Jakub Sej
supportserwis.com

Transport Drogowy Towarów
RAPIDO SUSKA ŁUKASZ
www.rapidophu.pl