Suerte Marta Suska

Wycieczki Szkolne:
Zwiedzaj Warszawę z Klasą
Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek

Wycieczki Szkolne do Warszawy


ms.suerte@gmail.com

Wycieczki Szkolne do Warszawy

Oferta
Warszawa - wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne do Warszawy z przewodnikiem
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Nasze biuro organizuje wycieczki szkolne do Warszawy. Zobaczysz najważniejsze miejsca w stolicy i dowiesz się więcej o jej historii i kulturze. Zapraszamy nauczycieli i uczniów z szkół spoza Warszawy na wspólne wyjazdy do stolicy Polski.

Wycieczki szkolne do Warszawy to głównie wycieczki jednodniowe. Jest to najlepsza forma nauki łącząca zwiedzanie i zabawę oraz integrująca uczniów z danej klasy. Na miejscu organizowany jest spacer z przewodnikiem z ustaloną wcześniej ilością godzin, planem zwiedzania oraz tematyką dostosowaną do wieku uczestników wycieczki. Podczas spacerów, zgłębiamy historię miasta oraz odkrywamy miejsca i postacie zapisane w lekturach szkolnych. Możemy również poznać Warszawę jako stolicę administracyjną polski, zobaczyć jak funkcjonuje państwo i odwiedzić liczne atrakcje oferowane przez miasto.

Warszawa - program wycieczki szkolnej

  • - Przejazd autokarem do i z Warszawy
  • - Zwiedzanie stolicy z przewodnikiem (według ustalonego wcześniej tematu)
  • - Wejście do muzeum (lekcje muzealne)
  • - Posiłek
  • - Ubezpieczenie NNW
  • - Bezpłatne miejsca dla opiekunów
  • - Dodatkowe atrakcje

Dbamy o to, aby program wycieczki był interesujący i bogaty w atrakcje. W ramach szkolnej wycieczki uczniowie mogą zobaczyć takie miejsca jak rynek Starego Miasta, Zamek Królewski, Pałac Kultury, Stadion Narodowy, cmentarz wojskowy na Powązkach czy Centrum Nauki Kopernik. Szczegółowy program wycieczki oraz cena ustalana jest telefonicznie lub mailowo. Poniżej do pobrania i wydrukowania broszurka w postaci pliku pdf. z ofertą wycieczek szkolnych do stolicy naszego państwa.
Wycieczka do Warszawy.pdf

Jednodniowe wycieczki szkolne

Starszym uczniom (szkół podstawowych i średnich) proponujemy wycieczki dostosowane do aktualnego programu nauczania. Może to być:

Lekcja historii Warszawy

Śladami bohaterów książek

Szlakiem znanych postaci

Więcej propozycji tematów wycieczek znajdą Państwo pod linkiem - Wycieczki tematyczne.

Wycieczki do Warszawy dla przedszkoli

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi. Wiemy, że są to wymagający słuchacze. Dla najmłodszych turystów przygotowaliśmy program zwiedzania stolicy oparty o bajki i legendy warszawskie. Bajki i legendy warszawskie

Jesteś w Warszawie po raz pierwszy? Zamów jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem jedną z standardowych tras i poznaj najważniejsze zabytki stolicy.
Oferta

Wycieczki szkolne po Warszawie

Zapraszamy dzieci i młodzież na wycieczki szkolne po Warszawie z przewodnikiem miejskim. Podczas spacerów zgłębimy historię miasta, odkryjemy miejsca i postacie zapisane w lekturach szkolnych, odwiedzimy atrakcje oferowane przez miasto czy poznamy to jak funkcjonuje Warszawa jako stolica kraju.

Wycieczki szkolne po Warszawie z przewodnikiem

Program zwiedzania dla szkół to świetna zabawa na poznanie historii miasta czy jego atrakcji. Wspólnie odwiedźmy rynek Starego Miasta, Zamek Królewski czy muzeum Powstania Warszawskiego. Przejdźmy się szlakiem szkolnych lektur czy pójdźmy śladami znanych postaci. Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół z Warszawy i okolicznych miejscowości na wspólne zwiedzanie miasta.

Wycieczki szkolne jednodniowe z Warszawy

Nasze biuro organizuje również jednodniowe wycieczki autokarowe po Polsce. Oferta skierowana jest do szkół i grup zorganizowanych z Warszawy i okoli. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny znajdują się w linku poniżej. zapraszamy.Wycieczki jednodniowe z Warszawy

Powrót: Warszawa

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dlatego wiemy, że są to wymagający słuchacze.