Suerte Marta Suska
Usługi Przewodnickie:
Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem

Logo biura przewodnickiego Suerte

Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem


ms.suerte@gmail.com

Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem

Wycieczki z Warszawy po Polsce

Warszawa


Usługi Przewodnickie / Wycieczki po Polsce z Warszawy

Logo biura przewodnickiego Suerte
Ikona Facebook Ikona Google+ Ikona Instagram Ikona Twitter

Nasz firma zajmuje się organizacją zwiedzania Warszawy (a także innych polskich miast) z przewodnikiem miejskim dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, pilotażem wycieczek na terenie Unii Europejskiej oraz organizacją jednodniowych wycieczek autokarowych z Warszawy i jej okolic.

Nasi przewodnicy zapraszają do wspólnego zwiedzania Warszawy.

W swoich szeregach zrzeszamy doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek. Organizujemy zwiedzanie Warszawy z lokalnym przewodnikiem, podczas którego będą Państwo mogli usłyszeć historie znane i nieznane o miejscach, które odwiedzamy i o ludziach, którzy pozostawili swój ślad na Warszawskich ulicach.

Nie wiedzą Państwo, co zwiedzać w Warszawie?

Nie szkodzi, nasi przewodnicy przygotują plan wycieczki podczas której opowiedzą ciekawostki i pokażą interesujące obiekty do zwiedzania. Warszawa to największe miasto w kraju, w związku z czym i ciekawych miejsc do zwiedzania jest tu bez liku. Każdy znajdzie tu coś interesującego. Naszym celem jest Państwu w tym pomóc.

Chcą Państwo usłyszeć ciekawe historie o miejscach które odwiedzamy i o ludziach, którzy tu żyli? Posłuchać legend i opowieści związanych z Warszawą? A może interesują Państwa obecne czasy i chcielibyście zwiedzać Warszawę, jako stolicę kraju, jako ważny ośrodek polityczno-administracyjny? W każdym z przypadków zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, nasi przewodnicy chętnie podzielą się swoja wiedzą. Na podstawie Państwa preferencji, telefonicznie uzgodnimy plan wycieczki, zaproponujemy najlepszą trasę i rozwiązania.

Organizujemy wycieczki autokarowe z pilotem. Oferta skierowana do Szkół / Grup / Seniorów / Firm. Sprawdź przykładowe programy dla wycieczek z Warszawy

Oferta

Warszawa Zwiedzanie z Przewodnikiem / Wycieczki po Polsce

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę dla miasta Warszawy. Są to propozycje poglądowe, które można dowolnie modyfikować. Nasze biuro pomoże w doborze odpowiedniego programu, ale to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem:

- Przewodnik po Warszawie - Zwiedzanie Standardowe - Wycieczki tematyczne po Warszawie - Gry miejskie - Warszawa od środka - Zwiedzanie wnętrz z przewodnikiem - Lekcje terenowe po Warszawie - Wycieczki szkolne po Warszawie z przewodnikiem

Zapraszamy na grupowe oraz indywidualne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.


Wycieczki po Polsce z Warszawy:

Organizujemy jednodniowe wycieczki autokarowe z Warszawy i jej okolic, po Polsce. Oferta skierowana do szkół, grup zorganizowanych (od 15 osób), seniorów i firm. Więcej informacji, w tym programy wycieczek i ceny, w linku poniżej. Zapraszamy.

- Wycieczki jednodniowe z Warszawy

Oprowadzamy między innymi w językach:

Flaga Polskapolskim
Flaga Wielka Brytaniaangielskim
Flaga Rosjarosyjskim
Flaga Niemcy niemieckim
Flaga Hiszpania hiszpańskim
Flaga Włochy włoskim
Flaga Francja francuskim
Flaga Holandia niderlandzkim
Flaga Norwegia norweskim
Flaga Japonia japońskim
Flaga Ukraina ukraińskim

Jeśli mają Państwo problem z znalezieniem przewodnika lub pilota wycieczek władającego "nietypowym" językiem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem przewodnickim, postaramy się pomóc.

ms.suerte@gmail.com +48 664 028 900

Chcesz zwiedzać Warszawę? A może interesuje Cię jednodniowa wycieczka z Warszawy? Sprawdź informację na temat wycieczek autokarowych z Warszawy

Co zwiedzać w Warszawie?


Atrakcje Waarszawy dla zwiedzających:

Warszawa jako ważny ośrodek naukowy, gości u siebie wiele prestiżowych uczelni, takich jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska czy Szkoła Główna Handlowa:


Warszawa jest również bardzo ważnym ośrodkiem kulturalnym, mieszczą się tu liczne teatry, min. Teatr Wielki - Opera Narodowa, Teatr Muzyczny Roma, liczne muzea i zabytki - Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Królewskie Łazienki, Zamek królewski, Rynek Starego Miasta, Barbakan, Pałac Kultury i Nauki, ale także atrakcje takie jak lubiane przez młodzież Centrum Nauki Kopernik, Multimedialny Park Fontann czy Stadion narodowy. Nasi przewodnicy chętnie opowiedzą Państwu o tych miejscach podczas wspólnych wycieczek.


Znajduje się tu również wiele pomników, po których nasi przewodnicy chętnie Państwa oprowadza, a wśród nich: Kolumna Zygmunta III Wazy, Pomnik Fryderyka Chopina, Pomnik Bohaterów Warszawy, Pomnik Małego Powstańca, Pomnik księcia Józefa Poniatowskiego, Grób Nieznanego Żołnierza czy sąsiadujący z nim, niedawno odsłonięty Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku.Ale Warszawa to nie tylko nauka i kultura, jako stolica polski to również ośrodek polityczno-gospodarczy. To właśnie tutaj znajdują się siedziby rządu Sejmu i Senatu, Pałac Prezydencki, Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, liczne Ministerstwa czy Narodowy Bank Polski o których również nasi przewodnicy mogą Państwu opowiedzieć.

Zwiedzaj nowocześnie. Zamów przewodnika po Warszawie i zapłać bitcoinem.

Kontakt

Zadzwoń i Zamów Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Logo - Biuro Przewodnickie i Pilockie

Drogą telefoniczną :

Marta Suska tel:+48 664 028 900

Lub mailowo na adres: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych spacerów z naszymi przewodnikami.

Ikona Facebook Ikona google+ Ikona Instagram Ikona Twitter

Kontakt:

Marta Suska
+48 664 028 900

Suerte Marta Suska
Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek
Stefanika 10A/4 03-133 Warszawa

ms.suerte@gmail.com
NIP 524-257-90-93

UWAGA !!!

Akceptujemy płatność kryptowalutami:
Ikona bitcoina
Ikona etherum
ikona bitcoin cash
Czytaj więcej...

Partnerzy:

Serwis Komputerów Legionowo - Jakub Sej
supportserwis.com

Transport Drogowy Towarów
RAPIDO SUSKA ŁUKASZ
www.rapidophu.pl