Suerte Marta Suska

Usługi Przewodnickie:
Wycieczki po Wrocławiu

Logo biura przewodnickiego Suerte

Licencjonowani Przewodnicy po Wrocławiu


ms.suerte@gmail.com

Licencjonowani
Przewodnicy po Wrocławiu

Usługi Przewodnickie Wrocław


Wycieczki po Wrocławiu

Logo Firmy Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps

Nasz firma zajmuje się organizacją zwiedzania Wrocławia z licencjonowanym przewodnikiem miejskim dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, szkół i firm.


Opinie z Internetu
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Piotrek J.Super Ocena
Bardzo miła pani przewodnik, zwiedzaliśmy Gdańsk i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda że mieliśmy tak mało czasu, chętnie byśmy zwiedzili całe Trójmiasto.
Tomasz K.Super Ocena
Mogę śmiało polecić firmę Suerte. Bardzo miła obsługa, wycieczka odbyła się bez problemów, super przewodnik. Dziękuję i pozdrawiam.
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Poznaj Wrocław - wycieczki grupowe i indywidualne

>

Nasze biuro zaprasza Państwa do wspólnego zwiedzania Wrocławia i jego okolic z naszymi przewodnikami.

Jeśli chcą Państwo zwiedzić Wrocław z przewodnikiem, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zadzwoń do nas i wynajmij licencjonowanego lokalnego przewodnika po Wrocławiu.

Poniżej przedstawiamy poglądową ofertę zwiedzania Wrocławia. Nasze biuro pomoże w doborze trasy wycieczki i odpowiedniego programu, ale to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Przewodnik po Wrocławiu:

Oferujemy m.in.

Zapraszamy na indywidualne lub grupowe zwiedzania Wrocławia.
Przewodnik po Wrocławiu w języku obcym:

Zapraszamy obcokrajowców do wspólnego zwiedzania Wrocławia. Zrzeszamy wielu przewodników posługujących się językami obcymi. Zapraszamy do kontaktu w przypadku gdyby poszukiwali Państwo przewodnika władającego "nietypowym" językiem obcym, postaramy się pomóc.

Oprowadzamy między innymi w językach:

Flaga Polska polskim
Flaga Wielka Brytania angielskim
Flaga Rosja rosyjskim
Flaga Niemcy niemieckim
Flaga Hiszpania hiszpańskim
Flaga Włochy włoskim
Flaga Francja francuskim
Flaga Holandia niderlandzkim
Flaga Norwegia norweskim
Flaga Japonia japońskim
Flaga Ukraina ukraińskim


Co zwiedzać w Wrocławiu:

To jedno z najstarszych miast Polski, pierwsze wzmianki o nim pochodzę z Xw. jednak jego historia może sięgać znacznie wcześniej. Bogata historia miasta sprawiła, że Wrocław obfituje w zabytki i to pomimo wielu zniszczeń wojennych. Choć wiele zabytkowych budowli przetrwało wojnę, to jednak część trzeba było odrestaurować czy też całkowicie odbudować.

Atrakcje Wrocławia:

  • - Zespół historycznego centrum Wrocławia – Ostrów Tumski, Stare Miasto, Nowe Miasto oraz wyspy odrzańskie
  • - Hala Stulecia
  • - Panorama Racławicka
  • - ZOO Wroclaw Afrykarium
  • - Pałac Królewski
  • - Stadion Miejski
i jeszcze wiele innych.

Usługi Przewodnickie Wrocław

Wycieczki z przewodnikiek po Wrocławiu

Kontakt

Wynajmii Przewodnika po Wrocławiu

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, chcą wynająć przewodnika, potrzebują wyceny lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnie Google Maps

Drogą telefoniczną :

Marta Suska tel:+48 664 028 900

Lub mailowo na adres: ms.suerte@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych spacerów z naszymi przewodnikami.