Suerte Marta Suska

Usługi Przewodnickie:
Poznaj Wrocław
Logo biura przewodnickiego Suerte

Przewodnik po Wrocławiu


ms.suerte@gmail.com

Przewodnik po Wrocławiu

Usługi Przewodnickie Wrocław


Witamy w Wrocławiu!
Logo Firmy Suerte Usługi Przewodnickie, Przewodnik po Wroclawiu
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Licencjonowani Przewodnicy po Wrocławiu

Zapraszamy do Wrocławia na wycieczki z przewodnikiem miejskim! Szukasz przewodnika po Wrocławiu? Zadzwoń i umów się na zwiedzanie!

W swoich szeregach zrzeszamy przewodników miejskich i pilotów wycieczek w całym kraju. Nasze biuro świadczy usługi przewodnickie w Wrocławiu oraz innych miastach Polski. Organizujemy wycieczki dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, szkół, firm, osób dorosłych i seniorów. Zwiedzanie to nasza pasja.

Przewodnik po Wrocławiu - wycieczki grupowe i indywidualne

Zapraszamy na wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem po Wrocławiu, indywidualnie lub grupowo. Podczas spaceru pokażemy interesujące zabytki i ciekawe miesjca w mieście. Jeśli chcą Państwo poznać Wrocław i potrzebują przewodnika lub pomocy w doborze trasy wycieczki czy odpowiedniego programu zwiedzania, prosimy o kontakt. Wspólnie uzgodnimy wszystkie szczegóły. Warto podkreślić że na koniec to Państwo decydują, o czym chcą posłuchać, co chcą zobaczyć i ile czasu chcą na zwiedzanie przeznaczyć.

Wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu:

Oferujemy m.in.

Zapraszamy na grupowe oraz indywidualne wycieczki po Wrocławiu z przewodnikiem. Jeśli maja Państwo własny pomysł na zwiedzanie Wrocławia, nasi przewodnicy opracują interesujący Państwa temat i pomogą go zrealizować.

* Cena - Koszt wynajęcia przewodnika po Wrocławiu ustalany jest indywidualnie. Cena usługi przewodnickiej uzależniona jest od czasu zwiedzania, ilości uczestników wycieczki czy wybranego języka.


Przewodnik po Wrocławiu w języku obcym:

Zapraszamy na spacery z przewodnikiem po Wrocławiu w języku obcym. Oprowadzamy turystów z różnych stron świata w różnych językach. U nas wynajmą Państwo przewodnika władającego językiem polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, ukraińskim, norweskim, chińskim i w wielu innych m.in.:

przewodnik w języku polskim polski
przewodnik w języku angielskim angielski
przewodnik w języku rosyjskim rosyjski
przewodnik w języku francuskim francuski
przewodnik w języku niemieckim niemiecki
przewodnik w języku hiszpańskim hiszpański
przewodnik w języku włoskim włoski
przewodnik w języku ukraińskim ukraiński
przewodnik w języku niderlandzkim niderlandzki
przewodnik w języku norweskim norweski
przewodnik w języku japońskim japoński
przewodnik w języku obcym i inne...

Jeśli mają Państwo problem z znalezieniem przewodnika po Wrocławiu lub pilota wycieczek posługującego się "nietypowym" językiem, zachęcamy do kontaktu, postaramy się pomóc.


Opinie z Internetu
Kasia G.Super Ocena
Jestem zachwycona obsługą biura "SUERTE"! Nasza podróż z nimi była niezapomniana, a cała organizacja była perfekcyjna. Przewodnicy okazali się nie tylko kompetentni w swojej wiedzy, ale również pełni pasji do dzielenia się historią i kulturą miejsc, które odwiedziliśmy (Warszawa, Gdańsk, Westerplatte, Gdynia)...
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!

Wrocław - przewodnik turystyczny

Co zwiedzać we Wrocławiu?

Poznaj Wrocław razem z nami

Czy wiesz, że Wrocław to jedno z najbardziej intrygujących miast Europy? Jest tutaj do odkrycia wiele miejsc, zabytków i atrakcji! Jeśli chcesz w pełni cieszyć się pięknem tego miasta, skorzystaj z usług licencjonowanego przewodnika miejskiego po Wrocławiu. Przewodnik pokaże najpiękniejsze zabytki oraz opowie historię urokliwych uliczek i placów.

Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć i usłyszeć hitorię takich miejsc jak Rynek w Wrocławiu, Ostrów Tumski, Hala Stulecia czy odkryć wrocławskie krasnale. Czekają tu również liczne muzea oraz klimatyczne restauracje. Wybierając licencjonowanego przewodnika, mogą być Państwo pewni że wycieczka będzie naprawdę interesująca i pełna ciekawostek.

Zapraszamy do Wrocławia

Co zwiedzać w Wrocławiu?

Wrocław to jedno z najstarszych miast Polski, pierwsze wzmianki o nim pochodzę z Xw. jednak jego dzieje mogą sięgać znacznie wcześniej. Bogata historia miasta sprawiła, że Wrocław obfituje w zabytki.

Atrakcje Wrocławia:

  • - Zespół historycznego centrum Wrocławia - Ostrów Tumski, Stare Miasto, Nowe Miasto oraz wyspy odrzańskie
  • - Hala Stulecia
  • - Panorama Racławicka
  • - ZOO Wroclaw Afrykarium
  • - Pałac Królewski
  • - Stadion Miejski
i jeszcze wiele innych.

Zapraszamy na indywidualne i grupowe wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu