Suerte Marta Suska:

Wycieczki autokarowe z Warszawy po Polsce
Logo biura przewodnickiego Suerte

Wycieczki autokarowe z Warszawy


ms.suerte@gmail.com

Wycieczki autokarowe z Warszawy

Wycieczki z Warszawy


Wycieczki dla grup, szkół, seniorów i firm
Suerte Usługi Przewodników, Pilotów Wycieczek, Organizacja Wycieczek
Ikona Facebook Ikona Instagram Ikona Twitter Ikona Opinnia Google Maps Ikona Opinnia Google Maps

Przedstawiamy Państwu propozycję autokarowych wycieczek z Warszawy i jej okolic. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, szkół, seniorów i firm.

Wycieczki autokarowe z Warszawy

W ramach wycieczek wyjazdowych z Warszawy zapewniamy przejazd autokarem do miejsca docelowego i z powrotem, opiekę pilota wycieczki oraz ubezpieczenie dla każdego uczestnika.

Dodatkowo, dla Państwa wygody, możemy przygotować cały program wyjazdu, ustalić plan zwiedzania, zarezerwować wejścia do obiektów, zamówić lokalnego przewodnika czy zorganizować posiłek. Tak, aby o nic nie musieli się Państwo martwić.

Plan wycieczki z Warszawy dostosowujemy do Waszych potrzeb, jeśli mają Państwo jakieś szczególne oczekiwania, zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się pomóc. Organizujemy wycieczki autokarowe ze stolicy i jej okolic. Zorganizujemy dla Państwa wycieczkę w każdy dzień tygodnia, z nami zaplanują Państwo również weekend poza Warszawą. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie z Internetu
Kasia G.Super Ocena
Jestem zachwycona obsługą biura "SUERTE"! Nasza podróż z nimi była niezapomniana, a cała organizacja była perfekcyjna. Przewodnicy okazali się nie tylko kompetentni w swojej wiedzy, ale również pełni pasji do dzielenia się historią i kulturą miejsc, które odwiedziliśmy (Warszawa, Gdańsk, Westerplatte, Gdynia)...
Marek G. Super Ocena
Przygotowanie tras do zwiedzania, przeprowadzenie usługi przewodnickiej oraz fantastyczny dobór Pań przewodniczek, które na najwyższym poziomie potrafiły zainteresować zwiedzanymi miejscami oraz przekazać swoją wiedzę są ze wszach miar godne uznania!!!
Anna Ś. Super Ocena
Potrzebowaliśmy osoby, która w języku ukraińskim oprowadzi po Krakowie naszych gości - bardzo kompetentna i miła Pani Przewodnik spisała się doskonale, nie przeszkodziła Jej niesprzyjająca, deszczowa pogoda - wycieczka była piękna, a goście bardzo zadowoleni. Polecam szczerze.
Paulina C. Super Ocena
Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana firma. Łatwo ustalić szczegóły zwiedzania. Chwalę również za bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta :-) Polecam serdecznie, korzystałam z przewodniczki anglojęzycznej - grupa bardzo zadowolona!
Agnieszka J.Super Ocena
Bardzo miła współpraca, wycieczka (rowerowa) po Warszawie dla rodziny przeprowadzona na najwyższym poziomie, wiedza i podejście do klienta na medal! Polecam gorąco.
Michał M.Super Ocena
Wycieczka była zorganizowana dla naszych zagranicznych gości, którzy byli oni zadowoleni z przewodnika. Przewodnik był profesjonalnie przygotowany. Dogodna forma płatności przelew. Kolejnym razem również będę korzystał z tej firmy.
Badyl1984Super Ocena
Polecam wszystkim. Odbyliśmy kilka wycieczek, wszytkie odbyły się bez żadnych problemów. Przygotowanie i realizacja samych wycieczek, wszelkie sprawy organizacyjne, wszystko zostało dopięte przez biuro (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług biura.
Weronika M.Super Ocena
Przewodnicy z tej firmy nigdy nie zawodzą. Zawsze dostosowują program zwiedzania do danej grupy, opowiadają ciekawie i mają wspaniałe podejście do klienta. Gorąco polecam!!!!
Bartosz J.Super Ocena
Serdecznie dziękuję za profesjonalną realizację usługi przewodniczej. Dzięki Państwu mogłem przeżyć niesamowitą podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa. Pani przewodnik Małgorzata dysponuje niezwykłą wiedzą historyczną i całym stosem anegdot. Uzyskałem odpowiedzi na każde zadane pytanie...
Anna K.Super Ocena
Doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną albo przyjaciółmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. A wrażenia i zachwyt nieznanymi zakątkami Polski - bezcenne. Polecam bardzo!
MartynaSuper Ocena
Naszą wycieczkę szkolną oprowadzała bardzo kompetentna (i miła:)Pani Przewodnik. Ilość informacji i forma przekazu dostosowana do wieku dzieci - były zainteresowane a nie znudzone.
Leon-SalgSuper Ocena Tripadvisor
De siempre me interesó la historia sobre todo lo relacionado con el holocausto.Aqui puedes entender o hacerte aún más preguntas de lo que ocurrió.
Małgorzata T.Super Ocena
Naszym przewodnikiem po Starym Mieście w Warszawie była Pani Krystyma. Bardzo polecam usługi biura i bardzo sympatycznej i kompetentnej Pani przewodnik.
Ania W.Super Ocena
Korzystaliśmy z pomocy przy rezerwacji usług przewodników lokalnych w Warszawie i Sandomierzu, za każdym razem wszystko było ok. Osoby kompetentne, punktualne, współpracujące z grupą i pilotem.
Ikona Opinnia Google MapsDodaj swoją opinię !!!
Oferta

Wycieczki wyjazdowe z Warszawy

Poniżej przedstawiamy Państwu propozycje wycieczek autokarowych z Warszawy po Polsce.
Prosimy również o kontakt w przypadku gdy nie znajdą Państwo w naszych propozycjach interesującytch kierunków, gdyż nie wszystkie mamy umieszczone na naszej stronie.


Zapraszamy na:

Jeśli mają Państwo swój pomysł na wycieczkę z Warszawy i szukają organizatora, zapraszamy.
Wycieczka rowerowa

Wycieczki rowerowe po Warszawie


Obecnie mamy środek zimy, dlatego jest jeszcze trochę czasu.
Już niedługo przedstawimy Państwu propozycje wycieczek rowerowych po Warszawie i jej okolicach.
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na instagramie i facebooku, gdzie najszybciej przekażemy informacje o uruchomieniu oferty.

- Wycieczki rowerowe po Warszawie - już wkrótce

Suerte Marta Suska
Świadczymy również:
Usługi Przewodnickie
Pilotaż Wycieczek