Aktualności,  Oferta,  Warszawa,  Zwiedzanie

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem za darmo

Udostępnij!

Sezon turystyczny już wystartował. Ogromnie się cieszymy, że możemy odkryć przed Państwem uroki miast i miasteczek, wspólnie zwiedzając piękne i ciekawe miejsca w Polsce. A z okazji zbliżających się wakacji, mamy dla Państwa niespodziankę – zwiedzanie Warszawy za darmo.

Po ciężkim roku, chcielibyśmy dać Państwu od siebie coś więcej, dlatego zapraszamy każdego chętnego na bezpłatne (zupełnie darmowe) zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem miejskim. Do udziału w spacerze nie wymagamy wcześniejszych zapisów, wystarczy stawić się w podanym miejscu o konkretnej godzinie.

REKLAMA

Zwiedzanie Warszawy odbędzie się jedną z tras standardowych – podczas dwugodzinnego spaceru nasz warszawski przewodnik oprowadzi Państwa po Starym Mieście i jego okolicach, prezentując zabytki takie jak: Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Archikatedra Św. Jana, Rynek Starego Miasta, pomnik Syrenki, mury miejskie, Pomnik Małego powstańca i inne.

Logo firmy SUERTE

Darmowy spacer po Warszawie odbędzie się dnia 26 czerwca 2021r. (Sobota) o godzinie 11.00 – zapraszamy wszystkich chętnych. Podczas spaceru wszystkie atrakcje będziemy zwiedzać z zewnątrz.

Szczegółowe informacje:
Data – 26 czerwca 2020r (Sobota)
Godzina – 11.00
Miejsce spotkania – (Warszawa) Kolumna Zygmunta
Czas zwiedzania – 2 godziny
Trasa zwiedzania – spacer po Starym Mieście
Koszt – za darmo

Prosimy przygotować wygodne obuwie i dużą dawkę dobrego humoru.

Chętnych zapraszamy również na indywidualne zwiedzanie, więcej informacji po linkiem – przewodnik po Warszawie.

Aby nie przegapić terminu wycieczki, zapraszamy do polubienia naszego profilu na platformie facebook oraz zapisania się na nasz newsletter. Dzięki temu, na kilka dni przed spacerem, czy to mailowo czy na FB otrzymają Państwo przypomnienie o naszym wydarzeniu.Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


REKLAMA