Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem za darmo

Zwiedzamy Warszawę za darmo - baner reklamowy - rynek starego miasta
Udostępnij!
5/5 (ocen: 13)

Sezon turystyczny nadal trwa jednak wakacje zbliżają się ku końcowi. Ogromnie się cieszymy, że możemy odkrywać przed Państwem uroki miast i miasteczek, wspólnie zwiedzając piękne i ciekawe miejsca w Polsce. A z okazji zbliżającego się zakończenia wakacji, mamy dla Państwa niespodziankę – zwiedzanie Warszawy za darmo.

Chcielibyśmy dać Państwu od siebie coś więcej, dlatego zapraszamy każdego chętnego na bezpłatne (zupełnie darmowe) zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem miejskim. Do udziału w spacerze nie wymagamy wcześniejszych zapisów, wystarczy stawić się w podanym miejscu o konkretnej godzinie.

Darmowy spacer z przewodnikiem z okazji zakończenia wakacji z firmą SUERTE!

Zwiedzanie Warszawy odbędzie się jedną z tras standardowych – jednak troszkę zmodyfikowaną tak aby mogli Państwo usłyszeć coś nowego, ciekawego. Podczas dwugodzinnego spaceru nasz warszawski przewodnik oprowadzi Państwa po Starym Mieście i jego okolicach, prezentując zabytki takie jak: Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Archikatedra Św. Jana, Rynek Starego Miasta, pomnik Syrenki, mury miejskie, Pomnik Małego powstańca i inne.

Logo firmy SUERTE
Super Przewodnicy na
www.suerteprzewodnicy.pl

Zwiedzanie Warszawy za darmo

Bezpłatny spacer po Warszawie odbędzie się dnia 20 sierpnia 2022r. (Sobota) o godzinie 10.00 – zapraszamy wszystkich chętnych. Podczas spaceru wszystkie atrakcje będziemy zwiedzać z zewnątrz.

Szczegółowe informacje:
Data – 20 sierpnia 2022r (Sobota)
Godzina – 10.00
Miejsce spotkania – (Warszawa) Kolumna Zygmunta
Czas zwiedzania – 2 godziny
Trasa zwiedzania – spacer po Starym Mieście
Koszt – za darmo

Prosimy przygotować wygodne obuwie, zabrać butelkę wody i dużą dawkę dobrego humoru.

Chętnych zapraszamy również na indywidualne zwiedzanie, więcej informacji pod linkiem – przewodnik po Warszawie.

Aby nie przegapić terminu wycieczki, zapraszamy do polubienia naszego profilu na platformie facebook oraz zapisania się na nasz newsletter. Dzięki temu, na kilka dni przed spacerem, czy to mailowo czy na FB otrzymają Państwo przypomnienie o naszym wydarzeniu.

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top