Weekend z kulturą online | 17-19 lipca 2020

Białe okno w ścianie i zwisający w góry czarny przewód
Udostępnij!
Oceń post

Przegląd wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych na weekend 17 – 19 lipiec 2020 roku, do obejrzenia w internecie. Bajki dla najmłodszych, warsztaty, koncerty, spektakle dla dorosłych. Sprawdzamy jakie propozycje online czekają na Państwa w nadchodzący weekend.

18lipca 2020 – Sobota

Pracownia Rzemieślnicza – warsztaty wspólnego tworzenia online
Godzina 11:00
Bezpłatnie

Warsztaty z cyklu Pracownia Rzemieślnicza – Zielone Rzemiosło. Spotkania prowadzi projektantka Ewelina Czaplicka Ruducha, która pokaże, jak przygotować przedmioty codziennego użytku przy użyciu prostych materiałów.
📍18 lipca – Recykling mat do jogi na sandały i japonki.
więcej…!

Sobotnie Recitale Chopinowskie w Żelazowej Woli
Godz. 12.00
Bezpłatne

Recitali można wysłuchać o g. 12.00.
W sobotę 18 lipca wystąpi przed nami – Aleksandra Dąbek.
więcej…!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny: Mały Książę
Godz. 17:00
Płatne

Zwyciężczyni programu Mam Talent, Tetiana Galitsyna, wraz z gwiazdą Vlodyr-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania.
więcej…!

Warsztaty genealogiczne online – Gdzie i jak tworzyć drzewo genealogiczne?
Godzina 18:00
Bezpłatnie

Programy i portale genealogiczne do przechowywania i zarządzania informacjami rodzinnymi (genealogicznymi) oraz tworzenia drzew genealogicznych. W czasie spotkania porozmawiamy o programach – zarówno stacjonarnych (dostępnych off – line) jak i portalach internetowych dających możliwość budowania swojego drzewa w sieci. Zarówno darmowych jak i płatnych; porównamy ich funkcjonalność. Krok po kroku przeprowadzimy uczestników przez to jak z nich korzystać.
więcej…!

Kamasutra – Teatr Dramatyczny – spektakl online
Godz. 19:00
Bezpłatnie

”Kamasutra” to podręcznik sztuki życia. Mówi, jak spędzać czas, celebrować jedzenie i picie, z kim się przyjaźnić, jak osiągnąć harmonię ciała, emocji i umysłu. „Kamasutrę” przenika zmysłowość, która nie ogranicza się do miłości, ale wzbogaca nas w różnych wymiarach. Seks jest tu najwyższą formą przyjemności, a przyjemność to esencja udanego życia.
więcej…!

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top