„Lato w PCK” – spacer po Warszawie dla dzieci

Lato w PCK - zwiedzanie z przewodnikiem dla dzieci
Udostępnij!
Oceń post

W ramach współpracy naszego biura SUERTE Marta Suska z Polskim Czerwonym Krzyżem w Legionowie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Legionowie, zorganizowaliśmy wyjątkowy spacer z przewodnikiem po Warszawie dla dzieci – uczestników programu „Lato w PCK”.

Była to doskonała okazja do zgłębienia wiedzy o historii i kulturze naszej stolicy oraz doświadczenia jej magii. Z entuzjazmem i zaangażowaniem przewodnik oprowadził grupę po najbardziej znaczących miejscach w stolicy. W trakcie wycieczki odwiedziliśmy m.in. Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Krakowskie Przedmieście, Zamek Królewski oraz Stare Miasto wraz z jego okolicami, które są świadkami bogatej przeszłości miasta.

Każde z tych miejsc kryje w sobie fascynującą historię. Podczas spaceru pani Małgosia – nasz przewodnik po Warszawie chętnie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą. Dzięki tej inicjatywie młodzież miała szansę lepiej zrozumieć kulturę Polski i spędzić czas w interesujący sposób. Przedsięwzięcie zostało sfinansowane dzięki wsparciu od Rządu Ludowej Prowincji Hebei z Chińskiej Republiki Ludowej, będącego regionem partnerskim Województwa Mazowieckiego.
Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top