Mikołajki w Żelazowej Woli

Mikołajki w Żelazowej Woli 2022
Udostępnij!
5/5 (ocen: 2)

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej woli zaprasza rodziny z dziećmi na wyjątkowe Mikołajki. Organizator przygotował dla uczestników ciekawe atrakcję, z których największą będzie z pewnością spotkanie samego św. Mikołaja.

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina, wybitnego polskiego pianisty i kompozytora,  w Żelazowej Woli to przepiękne miejsce. Odwiedzają je turyści z całego świata. Bardzo często szkoły organizują wycieczki jednodniowe z Warszawy do Żelazowej Woli, aby poznać miejsce w którym urodził się wybitny kompozytor. Często też rodziny z dziećmi wybierają się tutaj na weekendowe wycieczki. W najbliższą niedzielę będzie ku temu świetna okazja, bowiem 4 grudnia 2022 r. w godzinach 11:00-13:00, odbędą się Mikołajkowe Warsztaty dla rodzin z dziećmi.

Impreza Mikołajkowa w Żelazowej Woli – Jakie atrakcje czekają na odwiedzjących?

Główną atrakcją będzie koncert młodych i niezwykle utalentowanych artystów, uczniów klasy fortepianu, uczęszczających do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Na mikołajkowych gości czekać będą również warsztaty tworzenia niestandardowych ozdób choinkowych: „Tradycyjne ozdoby choinkowe z papieru i słomy”. Prowadzącymi warsztaty  będą Anna Pełka oraz Alicja Zalewska.

Na zakończenie zaplanowano wizytę św. Mikołaja, który z pewnością nie pozostawi najmłodszych z pustymi rękami.

O godzinie 12:30 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w oprowadzaniu po Domu Urodzenia Fryderyka Chopina.

Każda osoba która chce wybrać się na Mikołajki w Żelazowej Woli, zobowiązana jest do zakupu biletu wstępu w wysokości 2 zł/ os. Bilet obowiązuje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Więcej informacji na stronie organizatora: tutaj!

Bilety dostępne w linku: tutaj!

Oprócz Mikołajek, Dom Urodzenia Fryderyka Chopina, na grudniowe niedziele przygotował także inne warsztaty:

11 grudnia,  godz. 11:00 – Warsztaty przyrodnicze „Świat flory”.
18 grudnia, godz. 10:30
– Warsztaty muzyczne – Gordonki „Wśród nocnej ciszy”.
18 grudnia, godz. 11:00 – Warsztaty rytmiczne „Hej kolęda, kolęda”.

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top