Weekend z kulturą online | 26-28 czerwca 2020

Białe okno w ścianie i zwisający w góry czarny przewód
Udostępnij!
Oceń post

Przegląd wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych na ostatni weekend czerwca 2020r. do obejrzenia w internecie. Koncerty dla najmłodszych, warsztaty, spektakle dla dorosłych. Sprawdzamy jakie propozycje online czekają na Państwa w ten weekend.

26 czerwca 2020 – Piątek

Gdynia OPEN Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Godzina 17:00
Bezpłatnie
Dla dzieci i dorosłych

Mini Gdynia OPEN – to wojewódzki konkurs piosenki skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 20 lat, podczas którego można zdobyć kwalifikacje do Gdynia Open Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.
III etap – Ogłoszenie wyników – 26.06.2020 podczas Koncertu ONLINE
więcej…!

Koncertowe Parallaxis online – VODA

Godzina 19:00
Bezpłatnie

Koncertowe Parallaxis to połączenie pięknej sali kameralnej, kojarzonej z muzyką klasyczną z brzmieniami zespołu wywodzącego się z tradycji rockowej, który przełamuje konwenanse awangardowym podejściem do struktury kompozycji muzyki oscylującej wokół rocka. „Koncertowe Parallaxis” on line krakowskiej grupy VODA prosto z zabytkowej Sali Kominkowej Dworku Białoprądnickiego.
więcej…!

Spotkanie z Arturem Gotzem

Godzina 19:00
Bezpłatnie

Idealne podróże z mężczyzną prawie idealnym” – spotkanie online wokalista i aktor Artur Gotz zaprasza na kolejny odcinek „Idealnych podróży z mężczyzną prawie idealnym”. Jak zwykle z przymrużeniem oka opowie o swojej pracy i podróży, tym razem do Nowego Jorku, Portland, Las Vegas i Kalifornii. W programie pojawi się też premierowa piosenka „Będzie dobrze” do słów Marty Fox.
więcej…!

PROM Kultury ONLINE: Kochanowski! Koncert do tańca i do zasłuchania

Godzina 19:00
Bezpłatnie

Koncert z okazji obchodów Nocy Świętojańskiej. Na zamówienie Biblioteki Narodowej Bartłomiej i Hipolit Woźniakowie oraz Paula Kinaszewska, tworzący razem zespół Maryna C, skomponowali muzykę do dwunastu pieśni Jana Kochanowskiego tworzących cykl Pieśń o Sobótce. W dynamicznej muzyce towarzyszącej słowom Kochanowskiego pobrzmiewają echa pieśni obrzędowych, tanecznych, ludowych ballad oraz inspiracje z dziedzictwa kulturowego muzyki świata.
Wydarzenie ONLINE będzie można zobaczyć na FB PROMu Kultury ZA DARMO 
więcej…!

Kostium od kulis – Teatr Dramatyczny

Godzina 21:00
Bezpłatnie

Co pomaga stworzyć postać na scenie, wyrazić jej charakter? W nowym cyklu „Kostium od kulis” aktorki Teatru Dramatycznego zdradzą kilka tajemnic dotyczących kostiumów scenicznych.
więcej…!

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top