Zwiedzanie TAURON Arena Kraków za 5zł

Tauron Arena Kraków 5zl Zwiedzanie - baner reklamowy
Udostępnij!
5/5 (ocen: 1)

TAURON Arena Kraków w wakacyjne czwartki zaprasza do zwiedzania obiektu w cenie 5 zł. Promocja związana jest z akcją „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” ogłoszona przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Spędzając wakacje w Krakowie na pewno warto poznać historię i zabytki miasta królów polskich, dlatego zapraszamy również na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim.

„Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”

– celem akcji jest pobudzenie lokalnej turystyki poprzez zachęcenie mieszkańców Krakowa do aktywnego uczestniczenia w procesie przywracania lokalnej gospodarki do ponownego życia. Lokalni przedsiębiorcy, instytucje, aktywiści czy artyści mogą zgłaszać swoje pomysły i inicjatywy, w tym akcje promocyjne.

Wakacyjne czwartki w Tauron Arena Kraków

Tauron Arena Kraków – Otwarta w 2014 roku w Krakowie, wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa mogąca pomieścić ponad 20 400 widzów. W obiekcie oprócz imprez sportowych, odbywają się koncerty, targi, wydarzenia kulturalne czy religijne.

Po zwiedzaniu Tauron Arena Kraków zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek autokarowych z Krakowa dla szkół i grup zorganizowanych.

Już dziś 25 czerwca, o godzinach 15.30, 17.00 i 18.30 będą mogli Państwo zwiedzić TAURON Arena zakupując bilet za jedyne 5zł.

Zwiedzający zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP oraz Małą Halę TAURON Areny Kraków.

W tym samym dniu, w ramach akcji, zapraszamy także do skorzystania z promocyjnej oferty Arena Garden – w godz. 14:00-16:00 – churrasco 50% taniej (stoisko grill) w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście”.

Do uczestnictwa w promocji obowiązuje rezerwacja miejsce.
Można jej dokonać:
mailowo: sekretariat@tauronarenakrakow.pl
telefonicznie: +48 732 455 600 (w godz. 9:00-17:00; pon.-pt.).
Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Więcej informacji znajduje się tutaj!

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top