Dyniowy Ogród w Galerii Północnej: Jesienna Tradycja Powraca w Nowej Odsłonie

Dyniowy Ogród w Galerii Północnej
Udostępnij!
5/5 (ocen: 3)

Wraz z nadejściem jesiennych dni, tradycyjnie zapraszamy wszystkich miłośników sezonowych atrakcji na Dyniowy Ogród w Galerii Północnej w iście amerykańskim stylu. Ta wyjątkowa inicjatywa, która zyskała już miano prawdziwej jesiennych tradycji, każdego roku przenosi swoich gości w różne zakątki wyobraźni.

W poprzedniej edycji mogliśmy zanurzyć się w magicznej krainie czarów, w której królowały urokliwe wiedźmy. Sprawdźcie co tym razem przygotowano dla Was?

Dyniowy Ogród w Galerii Północnej – czego możemy się spodziewać?

W tegorocznej odsłonie, Dyniowy Ogród przeniesie nas na idylliczną amerykańską farmę usłaną dyniami, otoczoną pachnącą kukurydzą i słomą. Sceneria czerwonej stodoły, stanowiącej charakterystyczny element krajobrazu amerykańskiej wsi, przeniesie Was w świat filmowych opowieści. Czy to będzie thriller pełen niespodziewanych zwrotów akcji, czy może romantyczna opowieść rozgrywająca się w blasku zachodzącego słońca? Scenariusz zależy wyłącznie od Was!

Przygotowano mnóstwo atrakcji, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oprócz tradycyjnych elementów farmy, takich jak szpulowe zwierzątka, tuziny dyń, kukurydza i baloty słomy, na gości czekać będą także tajemniczy labirynt, piaskownica wypełniona ziarnami kukurydzy oraz malownicze wrzosowisko. Wrzosy, zwiastujące nadejście jesieni, zaczynają kwitnąć już we wrześniu, a ich delikatne kwiaty w odcieniach fioletu: lilaróż, fuksja, amarant, purpura i magenta, stanowią prawdziwy spektakl kolorów. Te wyjątkowe krzewinki zostaną posadzone w okolicy tężni, tworząc urokliwy zakątek, idealny na pamiątkowe fotografie.

Coś dla fotografów

Dyniowy Ogród w Galerii Północnej to miejsce stworzone z myślą o fotograficznych pasjach. Malownicze jesienne dekoracje to perfekcyjna sceneria do robienia fotek, selfies i wideo na media społecznościowe. Dorodne dynie będą kuszącym tłem Waszych jesiennych opowieści . Nie zapomnijcie podzielić się swoimi ujęciami z rodziną i przyjaciółmi, ale też zachować je jako miłą pamiątkę wspólnie spędzonych chwil .

Październikowa edycja ogrodów na dachu w Północnej to propozycja dla osób w każdym wieku. Zarówno rodziny z dziećmi, które szukają pomysłu na kreatywną zabawę, jak i osoby pragnące zanurzyć się w jesiennym klimacie, znajdą tu coś dla siebie. Każdy, kto pragnie poczuć magię jesieni, powinien odwiedzić nasz Dyniowy Ogród i zanurzyć się w ten wyjątkowy, sezonowy klimat!

Warto się śpieszyć, wydarzenie kończy się 31.10.2023 roku.
Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top