MAGIC SHOCK 2023 – Festiwal Magii – EXPO XXI w Warszawie

Magic Shock Warszawa 2023
Udostępnij!
Oceń post

Wszystkich fanów magii zapraszamy już w marcu 2023 r. do EXPO XXI w Warszawie na MAGIC SHOCK – Festiwal Magii. Ogromne, magiczne miasto, w którym ciężko odróżnić prawdę od iluzji. Mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Spektakularna scenografia, wyjątkowi goście. Musicie to zobaczyć.

MAGIC SHOCK Festiwal Magii – Szczegóły wydarzenia

4-5 marca 2023 roku, na terenie EXPO XXI, w Warszawie powstanie prawdziwa kraina magii. Rozległe magiczne miasto, w którym niemożliwe stanie się możliwe. Uczestnicy na własnej skórze poczują, czym są czary. Będą mieli możliwość odkrycia nieznanego świata pełnego nadzwyczajnych możliwości.

Organizatorzy zapewniają:

MagicShock to oszołamiające, wielowymiarowe show, które rozbudza wyobraźnię do granic możliwości. Zaskakuje, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

Oderwij się od codzienności i zanurz się w naszej fantastycznej opowieści. Dzięki innowacyjnej strukturze Festiwalu, po raz pierwszy nie będziesz tylko biernym widzem, a momentalnie staniesz się jego uczestnikiem.

Magię poczujesz dzięki spektakularnej wystawie w wyjątkowej scenografii, którą w aktywny sposób będą współtworzyć znakomici artyści. Dopełnieniem całego wydarzenia, będą widowiskowe występy na Festiwalowej Scenie, nietypowe warsztaty dla dorosłych i dzieci, strefa magicznych targów oraz moc innych atrakcji.

Na Festiwalu Magii nie zabraknie znakomitych pokazów iluzji optycznej. Dla najmłodszych gości MAGIC SHOCK powstanie niesamowita Szkoła Magii. Uczestnicy, w ekspresowym tempie posiądą wiedzę, która umożliwi im samodzielne czarowanie.

zobacz także: Wycieczki szkolne do Warszawy
zobacz także: Teatry dla dzieci w Warszawie – Top 5

MAGIC SHOCK 4-5 marca 2023 – Warszawa, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Godziny:

  • Sobota – od 11:00 – 19:00
  • Niedziela – od 10:00 – 18:00

Bilety do kupienia pod linkiem – tutaj!
Lokalizacja: EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, HALA 4
Szczegóły wydarzenia i harmonogram: https://magicshock.pl/

Weekend spędzony w Warszawie na MAGIC SHOCK w EXPO XXI jest doskonałym pomysłem na spędzenie wspólnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi.

Scroll to Top