Multimedialny Park Fontann w Warszawie przedstawia – Legendy Warszawskie

Multimedialny Park Fontann Legendy Warszawskie - baner
Udostępnij!
Oceń post

Od wielu lat, w dniu 1 maja prezentowany był premierowy, otwierający sezon, spektakl w parku. Przyciągał tłumy widzów, którzy niejednokrotnie wracali na podzamcze, w celu obejrzenia go po raz kolejny. Ten rok, jest jedna nieco inny, dlatego też, Multimedialny Park Fontann, w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu 2020 r. zaprasza na cykl wydarzeń on-line pt. „Legendy Warszawskie”.

Fontanna multimedialna w Warszawie otwarta została 7 maja 2011 r.
Umiejscowiona jest przy Skwerze I Dywizji Pancernej WP i zajmuje zaszczytne drugie miejsce, co do wielkości, wśród wszystkich fontann w Polsce. W skład całego kompleksu wchodzą cztery fontanny, trzy mokre oraz jedna tzn. „sucha”, stąd też cały kompleks nazywa się Multimedialnym Parkiem Fontann.

zobacz także: wycieczki z przewodnikiem po Warszawie dla dzieci

Legendy Warszawskie stanowiły inspirację dla dotychczasowych pokazów. W tym roku przeczytane zostaną, w towarzystwie wyświetlanych archiwalnych filmów ze zrealizowanych spektakli, przez polskich aktorów, takich jak: Joanna Koroniewska, Dorota Stalińska, Adam Bauman i Zbigniew Zamachowski.

Pierwszą transmisję możemy obejrzeć już jutro, t.j. 1 maja 2020 r. o godzinie19.00 na facebookomwym profilu Multimedialnego Parku Fontann i Stołecznej Estrady.

Materiał można zobaczyć poniżej. Miłego oglądania:

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top