Monalisa kwarantanna
#zostanwdomu,  Warszawa

#zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie cz.1 – Warszawa

Zapewne cała obecna sytuacja z kwarantanną trochę nam się przedłuży i mimo iż za oknem coraz ładniejsza pogoda, nie traćmy głowy i pamiętajmy #zostanwdomu.

Żeby pomóc Państwu zwalczyć nudę w tym trudnym okresie, przygotowaliśmy listę miejsc które można zwiedzać wirtualnie, nie wychodząc z domu.

REKLAMA

W pierwszej części naszego zestawienia, zapraszamy do zwiedzenia obiektów turystycznych w Warszawie.

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie – Zamek Królewski pierwotnie był rezydencja książąt mazowieckich, a od XVI wieku siedziba władz I Rzeczypospolitej. Obecnie pełni funkcję reprezentacyjną i muzealną, znajduje się przy placu Zamkowym 4.

Muzeum Łazienki Królewskie – Łazienki Królewskie- zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie, jeden z najpiękniejszych w Europie, założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego – Muzeum Powstania Warszawskiego mieści się w budynku dawnej elektrowni tramwajowej przy ulicy Grzybowskiej 79. Zostało otwarte 31 lipca 2004 roku, w przeddzień 60. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.

Teatr Wielki w Warszawie przed 1939

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie Teatr Wielki to siedziba Opery Narodowej, Polskiego Baletu Narodowego, dwóch scen Teatru Narodowego oraz Muzeum Teatralnego. Gmach teatru został wzniesiony w latach 1825-1833. Zniszczony podczas drugiej wojny światowej, został odbudowany i powiększony w latach 1947-1965.

Logo firmy SUERTE

Zrzeszamy licencjonowanych przewodników miejskich z całej Polski.

Szukasz przewodnika po Warszawie?

POLIN - Muzeum Żydów Polskich w Warszawie

Muzeum POLIN – „1000 lat historii Żydów polskich”Muzeum Historii Żydów Polskich Polin dokumentuje wielowiekową historię Żydów w Polsce. Podczas wirtualnego spaceru będziemy mogli odbyć wędrówkę przez tysiąc lat historii Żydów polskich.

Uniwersytet Warszawski UW to wyjątkowa uczelnia i wyjątkowe miejsce posiadające swoją bogatą historię, z ciekawą i zabytkową architekturą budynków. Zapraszamy do zapoznania się z historią i zabytkami uczelni.

REKLAMA

SGH WarszawaSzkoła Główna Handlowa jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce, rozpoczęła swoją działalność w 1906r. Na co dzień „na żywo” nie ma możliwości zwiedzania uczelni od środka, to jednak zawsze możemy skusić się na wirtualny spacer po uczelni.

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:

0 0 vote
Article Rating
Udostępnij!
REKLAMA
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
11 miesięcy temu

Spoko

Kamil
Kamil
11 miesięcy temu

Spoko

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x