Monalisa kwarantanna
#zostanwdomu,  Warszawa

Zwiedzaj wirtualnie cz.1 – Warszawa

Udostępnij!

Zapraszamy Państwa do pierwszego zestawienia #zostanwdomu i zwiedzaj wirtualnie, gdzie przedstawiamy obiekty które mogą Państwo zwiedzić online, nie wychodząc z domu. 

Pierwszą część naszego zestawienia, zaczniemy do zwiedzenia obiektów turystycznych w Warszawie. Dziś zabierzemy Państwa na wirtualny spacer po Zamku Królewskim, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Powstania Warszawskiego, odwiedzimy Teatr Wielki – Operę Narodową, Muzeum Polin, Uniwersytet Warszawski i na SGH zakończymy naszą dzisiejszą wycieczkę po Warszawie. 

REKLAMA

Zapraszamy również wszystkich chętnych, na indywidualne lub grupowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem   (na żywo 😀).

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie – Zamek Królewski pierwotnie był rezydencja książąt mazowieckich, a od XVI wieku siedziba władz I Rzeczypospolitej. Obecnie pełni funkcję reprezentacyjną i muzealną, znajduje się przy placu Zamkowym 4.

Muzeum Łazienki Królewskie – Łazienki Królewskie- zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie, jeden z najpiękniejszych w Europie, założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego – Muzeum Powstania Warszawskiego mieści się w budynku dawnej elektrowni tramwajowej przy ulicy Grzybowskiej 79. Zostało otwarte 31 lipca 2004 roku, w przeddzień 60. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.

Teatr Wielki w Warszawie przed 1939

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie – Teatr Wielki to siedziba Opery Narodowej, Polskiego Baletu Narodowego, dwóch scen Teatru Narodowego oraz Muzeum Teatralnego. Gmach teatru został wzniesiony w latach 1825-1833. Zniszczony podczas drugiej wojny światowej, został odbudowany i powiększony w latach 1947-1965.

Logo firmy SUERTE

Zrzeszamy licencjonowanych przewodników miejskich z całej Polski.

Szukasz przewodnika po Warszawie?

POLIN - Muzeum Żydów Polskich w Warszawie

Muzeum POLIN – „1000 lat historii Żydów polskich” – Muzeum Historii Żydów Polskich Polin dokumentuje wielowiekową historię Żydów w Polsce. Podczas wirtualnego spaceru będziemy mogli odbyć wędrówkę przez tysiąc lat historii Żydów polskich.

Uniwersytet Warszawski UW to wyjątkowa uczelnia i wyjątkowe miejsce posiadające swoją bogatą historię, z ciekawą i zabytkową architekturą budynków. Zapraszamy do zapoznania się z historią i zabytkami uczelni.

REKLAMA

SGH WarszawaSzkoła Główna Handlowa jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce, rozpoczęła swoją działalność w 1906r. Na co dzień „na żywo” nie ma możliwości zwiedzania uczelni od środka, to jednak zawsze możemy skusić się na wirtualny spacer po uczelni.

Mają Państwo ochotę na więcej:

Zwiedzaj Wirtualnie cz.2

Zwiedzaj Wirtualnie cz.3

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:

REKLAMA