Monalisa kwarantanna
#zostanwdomu,  Kraków

Zwiedzaj wirtualnie cz.3 – Kraków i okolice.

Udostępnij!
W tym odcinku, proponujemy przenieść się z centralnej Polski na południe naszego kraju, do województwa małopolskiego, gdzie oprócz jego stolicy – Krakowa – odwiedzimy jeszcze kilka innych ciekawych miejsc.

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Dawna siedziba królów, stolica Polski oraz przez wiele wieków ważny ośrodek polskiego chrześcijaństwa, obecnie co roku przyciąga do siebie miliony turystów z całego świata.

Dziś zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Krakowa i jego okolic. Wśród miejsc jakie odwiedzimy znajdą się  między innymi Zamek Królewski na Wawelu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Lotnictwa czy obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

REKLAMA

Zapraszamy również wszystkich chętnych, na indywidualne lub grupowe zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem   (na żywo 😀).

Kraków – wirtualny spacer po mieście i potężna baza miejsc do których możemy wejść, przeczytać opisy czy posłuchać o oglądanych obiektach. Na stronie tej nie tylko pospacerujemy po mieście ale i wejdziemy do wielu muzeów, obiektów sakralnych a nawet przepłyniemy się krakowskim tramwajem wodnym. Materiał jaki tu znajdziemy starczy nam na wiele godzin wirtualnego zwiedzania.

Zamek Królewski na Wawelu – dzięki tej stronie możemy zwiedzić Wawel, przespacerować się po dziedzińcu i zamkowych salach przy akompaniamencie dworskiej muzyki. Wiele obrazów z zamkowego zbioru zostało opatrzonych miłym dla ucha komentarzem audio, co uprzyjemnia całe zwiedzanie.

Auschwitz-Birkenau – wirtualny spacer po dawnym
obozie koncentracyjnym Auschwitz–Birkenau. Prezentacja złożona jest z ponad 200 zdjęć wykonanych w 360 stopniach. Poza tym otrzymują tu Państwo dostęp do wielu archiwalnych dokumentów, relacji świadków czy dziesiątek fotografii (uzupełnionych komentarzami).

Logo firmy SUERTE

Zapraszamy na 

Zwiedzanie Krakowa z licencjonowanym przewodnikiem miejskim

Kopalnia Soli w Wieliczce – wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, małopolska kopania zaprasza na wirtualne zwiedzanie podziemnych komór, obiektów muzealnych oraz rzeźb solnych.

Zamek Piaskowa Skała – na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego we wsi Sułoszowa znajduje się położony w Dolinie Prądnika XIV w. zamek, należący do łańcucha Orlich Gniazd. Wirtualny spacer złożony jest z przepięknych panoramicznych ujęć samego zamku oraz otaczającego go krajobrazu.  Wszystkie ujęcia opatrzone są opisem a dodatkowo niektóre elementy interaktywne komentarzem audio.

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie – zlokalizowane jest na terenach dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny może pochwalić się ponad 200-stoma statkami powietrznymi i licznymi eksponatami związanymi z historią rozwoju lotnictwa.

REKLAMA

Mają Państwo ochotę na więcej:

Zwiedzaj Wirtualnie cz.1

Zwiedzaj Wirtualnie cz.2

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:

REKLAMA