Muzeum Narodowe w Warszawie – Wirtualny Spacer i Zbiory Online

Wirtualny Spacer po Muzeum Narodowym w Warszawie (National Museum in Warszaw
Udostępnij!
4.2/5 (ocen: 5)

Zapraszamy na niezwykłą podróż online po Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie znajdziemy liczne zbiory w formie zdigitalizowanej. Dodatkowo MNW umożliwia odbycie wirtualnego spaceru po wystawie „Polska. Siła Obrazu”. Wystawy on-line dostępne są całkowicie za darmo i dla wszystkich.

Znajdujące się pod adresem Aleje Jerozolimskie 3, Muzeum Narodowe w Warszawie zostało założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych w Warszawie. Wówczas było to największe muzeum w Warszawie i jedno z największych w Polsce. Zakres zbiorów muzeum obejmuje sztukę polską i obcą od czasów starożytnych. 

Oferta: Wybierz się na zwiedzanie Warszawy z licencjonowanym przewodnikiem miejskim.

Zbiory Sztuki Muzeum Narodowego w Warszawie dostępne online

Idąc z duchem czasu Muzeum Narodowe w Warszawie umożliwia na swojej stronie internetowej obejrzenie za darmo jej zbiorów w formie zdigitalizowanej. Dodatkowo poprzez stronę internetową MNW, możemy odbyć wirtualny spacer po wystawie „Polska. Siła Obrazu”.  Prezentacja dostępna jest w języku polskim i angielskim. 

Digitalizacje i udostępnienie zbiorów zrealizowane zostało z dofinansowania z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Zapraszamy do odwiedzenia cyfrowe.mnw.art.pl.

Cyfrowe Muzeum Narodowe w Warszawie

Wirtualny Spacer po Muzeum Narodowym w Warszawie

Poniżej mogą Państwo udać się na wirtualny spacer po Muzeum Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Polska. Siła Obrazu” pod tym linkiem.

Wirtualny Spacer po Muzeum Narodowym w Warszawie (National Museum in Warszaw

zobacz także: Wirtualny Spacer po Zamku Królewskim na Wawelu
zobacz także: Wystawa TUTANCHAMON – Grobowiec i Skarby – Muzeum Nowa Praga w Warszawie

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top