TWIERDZA MODLIN – Nocne Zwiedzanie z Przewodnikiem

modlin fortress, fortress, landmark-6651671.jpg
Udostępnij!
5/5 (ocen: 6)

Twierdza Modlin zaprasza na wyjątkową przygodę – Nocne Zwiedzanie z Przewodnikiem. Wycieczka będzie niczym podróż do przeszłości, w trakcie której odkryjemy mnóstwo tajemnic a także historię tego niezwykłego miejsca.

Twierdza Modlin to olbrzymi kompleks fortyfikacji zbudowany na początku XIX wieku. Położony w województwie mazowieckim, jedynie 30 km od Warszawy. Twierdza Modlin jest jedną z najsłynniejszych budowli wojskowych. Największa z tego typu w Polsce i jedna z największych w całej Europie. Stanowi doskonały przykład architektury obronnej.

W piątek, 21 lipca 2023 r., o godz. 21:00 w Twierdzy Modlin odbędzie się nocne zwiedzanie z przewodnikiem. Jest to doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcą poznać historię Twierdzy Modlin w niestandardowy sposób. Przewodnicy opowiedzą niezwykłe historie dotyczące tego miejsca. Zdradzą nam także sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na terenie obiektu. Uczestnicy będą mieli świetną okazję aby zobaczyć zabytki, które na co dzień nie są udostępniane zwiedzającym. Zwłaszcza po zmroku będzie to niesamowita przygoda.

Nocne Zwiedzanie Twierdzy Modlin – najważniejsze informacje

Na wycieczkę ruszamy o godz. 21:00 spod Centrum Edukacji – Prochownia 197, ul. Gen. Bema 200 C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

Przed rozpoczęciem wycieczki musimy zgłosić się do punktu „Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197” w celu zeskanowania biletów. Skanowanie biletów rozpocznie się o godz. 20:45.

Całkowity koszt wynosi 40 zł za osobę.

Bilety do kupienia tutaj!

Pamiętajmy! Liczba miejsc jest ograniczona!
Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top