Multimedialny Park Fontann – Disney 100 Magiczna Księga – Inauguracja 2023

multimedialny park fontann 2023 disney inauguracja
Udostępnij!
5/5 (ocen: 8)

Nadchodzi Majówka w Warszawie i miasto szykuje się na inaugurację cyklu pokazów w Multimedialnym Parku Fontann 2023 pod tytułem „Disney100 Magiczna Księga”. Po spektakularnych pokazach, podczas których przedstawiane były takie postacie jak Bazyliszek, Warszawskie Syreny czy Złota Kaczka, nadszedł czas, by kontynuować temat bohaterów, którzy zainspirowali wiele pokoleń, tym razem przy współpracy z Disney Polska. Start pokazów już w najbliższy poniedziałek 1 maja o 21:30.

W 2023 r. wytwórnia Disney Polska świętuje swoje stulecie. Z tej okazji postanowiono uczcić to wyjątkowe wydarzenie podczas pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Dlatego podczas tegorocznych spektakli będziemy podążać śladami największych bohaterów produkcji Disneya.

Wypłyniemy poza rafę z Vaianą, odwiedzimy rodzinę Madrigal w „Naszym magicznym Encanto” , popłyniemy z prądem z bohaterami „Gdzie jest Nemo” i będziemy świadkami błyskotliwej kariery Herkulesa w starożytnej Grecji. Nowy pokaz to zachwycająca animacja, efektowane projekcje laserowe i taniec fontann ilustrujący utwory, które wspólnie śpiewają pokolenia widzów, w tym hity „Kolorowy wiatr” z „Pocahontas”, „Hakuna Matata” z „Króla lwa”  i „Mam tę moc” z „Krainy lodu”.

Multimedialny Park Fontann w Warszawie zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy i turystów na pokazy inauguracyjne w Majówkę 2023 r. Pierwszy spektakl odbędzie się już w poniedziałek 1 maja o godzinie 21:30, kolejne we wtorek 2 maja i środę 3 maja.

Następnie pokazy będą kontynuowane co piątek i sobotę. Do końca lipca, widowisko będzie rozpoczynało się o godzinie 21:30, w sierpniu o godzinie 21:00, a we wrześniu o godzinie 20:30.

Partnerzy wydarzenia to Disney Polska, Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa, Wodociągi Warszawskie oraz Radio ESKA.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

zobacz także: Atrakcje dla dzieci w Warszawie i okolicy
zobacz także: Najpopularniejsze trasy zwiedzania Warszawy – Top 6 wycieczek po stolicy

Każdy zainteresowany może uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu bez żadnych ograniczeń finansowych. Zachęcamy wszystkich, którzy będą w Warszawie w okresie Majówki, do przyjścia na to wyjątkowe widowisko.

Multimedialny Park Fontann warszawa: jak dojechać?
Adres: Skwer 1 Dywizji Pancernej WP, pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na warszawskim Nowym Mieście

Link do wydarzenia – źródło!

Podobało się? Zasubskrybuj i bądź na bieżąco:


Scroll to Top